«دیوید بکهام» چطور سر از فیلم «شاه آرتور» درآورد؟

در برنامه یکی از مجری های معروف بریتانیایی، سازندگان جدیدترین فیلم اقتباسی از افسانه های پادشاه آرتور و شوالیه های میزگرد، در مورد نقش ستاره سابق فوتبال در آن صحبت کردند.

به گزارش د رپ، انتخاب کردن دیوید بکهام به عنوان یکی از بازیگران فیلم «پادشاه آرتور: افسانه شمشیر» کار سختی برای کارگردان این فیلم یعنی گای ریچی نبود، چون او نقطه های مشترک بیشتری با این ابرستاره فوتبال از قیافه و موهای خوب دارد.

ریچی که همراه با چارلی هانم و بیلی پایپر بازیگران این فیلم در برنامه گراهام نورتون حاضر شده بود، روز جمعه به این مجری بریتانیایی در پاسخ به این سوال که چطور شد که بکهام سر از فیلم او درآورد گفت: «بچه های مان با هم به یک مدرسه می روند و خودمان هم به یک بار می رویم و بعد همراه هم به یک باشگاه می رویم.»

البته بعد از آن، ریچی به گذشته خودش و بکهام به عنوان بازیگر و کارگردان هم اشاره کرد و گفت: «من قبلا در فیلم قبلی که ساختم یعنی «مردی از U.N.C.L.E.» هم از او استفاده کرده بودم و یکی دو تبلیغ بازرگانی هم درست کرده بودم که او در آن ها حضور داشت. خیلی دوستش دارم… مرد دوست داشتنی ای است. اما انتخاب کردن او برای بازی در این فیلم فقط با عقل جور درمی آمد.»

بکهام اخیرا به خاطر نقش بسیار کوچکی که در این فیلم دارد بسیار خبرساز شده است که البته قابل درک هم هست چون او یکی از مشهورترین و خوش قیافه ترین مردان روی سیاره است. مدتی قبل از اکران فیلم، او عکسی از خود را با گریم مخصوص «پادشاه آرتور» در اینستاگرام منتشر کرد که حسابی سر و صدا درست کرد و باعث شد توجهی بیشتری به او و فیلم جلب شود.

شاید هم همان قیافه خوب او بود که باعث شد ریچی سعی کند کاری کند او در فیلمش کمی زشت تر به نظر برسد و یک زخم بسیار بزرگ در سمت چپ صورتش به وجود آورد. علاوه بر این، بکهام در فیلم دندان مصنوعی پوسیده هم دارد که به نظر می رسد هر لحظه ممکن است از دهانش بیرون بریزد.

البته ظاهرا دلیل اصلی این تغییر قیافه ای چارلی هانم بوده که نقش آرتور را در این فیلم بازی می کند. هانم گفت: «من وارد صحنه فیلمبرداری شدم و گفتم به نظرم باید قرارداد را نگاه کنی. نوشته که من باید خوش تیپ ترین مرد سر صحنه باشم. بکسی قدیمی برایم قابل قبول نخواهد بود. برای همین بود که این کار را با او کردیم.»

هانم از خود بکهام هم تعریف کرد و گفت علاوه بر اینکه شخصا انسان بسیار مهربان و جالبی است، سر صحنه فیلمبرداری هم خیلی مصمم حاضر شده بود و برای این نقش کوتاه زحمت زیادی کشید. او اضافه کرد با وجود اینکه بکهام بازیگر نیست و خیلی هم تمایلی به دنبال کردن بازیگری به عنوان یک حرفه ندارد، برای این نقش خود یک معلم بازیگری استخدام کرد و با جدیت کامل نقشش را ایفا کرد.


منبع: روزنامه بانی‌فیلم

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر می دهید

  Subscribe  
Notify of