قسمت نهم «سریع و خشن» با یک سال تاخیر می‌آید

استودیوی یونیورسال بدون اشاره به دلایل این تصمیم، از به تعویق افتادن زمان اکران نهمین فیلم مجموعه اکشن «سریع و خشمگین» خبر داده است. پیش از این قرار بود فیلم جدید این مجموعه از ۱۹ آوریل ۲۰۱۹ همزمان با تعطیلات عید پاک در سینماهای دنیا اکران شود. به این ترتیب، هواداران «سریع و خشمگین» باید تا ۱۰ آوریل ۲۰۲۰ (جمعه ۲۲ فروردین ۱۳۹۹) منتظر اکران فیلم نهم بمانند.

استودیوی یونیورسال در ادامه تغییرات اخیر در تقویم اکران محصولات جدیدش، تاریخ افتتاحیه قسمت دوم انیمیشن «ترول‌ها» را از ۱۰ آوریل ۲۰۲۰ به ۱۴ فوریه ۲۰۲۰ موکول کرد تا جا برای اکران «سریع و خشمگین ۹» باز شود.

فیلم هشتم این فرنچایز موفق آوریل گذشته در سینماهای دنیا اکران شد و به درآمدی خیره‌کننده دست یافت. فروش جهانی «سرنوشت خشمگین‌ها» به کارگردانی اف. گری گری و با بازی ون دیزل و شارلیز ترون از مرز ۱٫۲ میلیارد دلار عبور کرد.  

اولین فیلم این مجموعه اکشن سینمایی در سال ۲۰۰۱ روی پرده رفت و کل فروش جهانی فیلم‌های آن تا امروز به بیش از پنج میلیارد دلار رسیده است. «خشمگین ۷» با آخرین حضور پل واکر – ستاره درگذشته این مجموعه – بر پرده سینما بیش از ۱٫۵ میلیارد دلار در سینماهای دنیا فروش کرد و در حال حاضر، پرفروش‌ترین فیلم «سریع و خشمگین» به شمار می‌رود.


منبع: آی‌سینما

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of