دوباره سازی «تاکسیک آونجرز» پس از ۲۸ سال با بازی جان تراولتا +‌خلاصه داستان

 

نسخه دوباره‌سازی شده «تاکسیک آونجرز» که بحث تولید‌ آن از نوامبر سال ۲۰۱۰ شروع شد، جان تراولتا را به عنوان بازیگر نقش اصلی خود خواهد داشت.

تهیه‌کنندگان این فیلم می‌گویند هم‌اکنون در حال انجام مذاکرات نهایی با این بازیگر برای حضور در این درام هستند.

شرکت مستقل فیلمسازی تروما فیلمز که نسخه اصلی را در سال ۱۹۸۴ تهیه کرد، تهیه‌کننده نسخه دوباره‌سازی این فیلم پرسروصدا خواهد بود.

نسخه اصلی توسط لوید کافمن و مایکل هرز کارگردانی شد و امر کارگردانی نسخه جدید آن را استیو پینک ‌به عهده دارد.

قصه فیلم درباره سرایداری به نام ملوین است که در یک باشگاه ورزشی بزرگ فعالیت می‌کند و زندگی آرام و بی‌دغدغه‌ای دارد. او شاهد حضور مردان قوی هیکل در این محل است و نسبت به آن‌ها حسادت می‌کند.

یک روز، ملوین به واسطه قرص‌هایی که مصرف می‌کند، تبدیل به یک موجود بدچهره و عظیم‌الجثه می‌شود و در شهر نیوجرسی به دنبال جنایتکاران و خلافکاران می‌افتد تا آن‌ها را به سزای اعمال بدی که کرده‌اند، برساند.

تهیه‌کنندگان نسخه جدید «تاکسیک آونجرز» می‌گویند این نسخه جذابتر و تماشایی‌تر از نسخه‌ اصلی آن خواهد بود.

فیلم‌نامه نسخه جدید این کمدی اکشن نیمه کمیک استریپی را استیو پینک با همکاری دانیل سی میشل نوشته است و دو کارگردان نسخه اصلی، مدیر تولید آن خواهند بود.

هنوز زمان دقیقی برای شروع کار فیلم‌برداری «تاکسیک آونجرز» اعلام نشده است و تهیه‌کنندگان آن می‌گویند پینک باید آمادگی خود را برای کارگردانی آن اعلام کند.

استیو پینک قرارداد ساخت یک فیلم سینمایی و یک مجموعه تلویزیونی را دارد و قبل از آن که پشت دوربین «تاکسیک آونجرز» قرار بگیرد‌ باید آن‌ها را کارگردانی کند.

وی «بابانوئل بد ۲»‌ و نسخه جدید و دوباره سازی شده «درباره دیشب» را به عنوان کارگردان، در برنامه‌های کاری خود دارد.

با این وجود، تهیه‌کنندگان «تاکسیک آونجرز» جدید گفته‌اند این فیلم برای اواسط فصل تابستان ۲۰۱۳ به روی پرده سینماها خواهد رفت.

جان تراولتا که در دهه نود چند فیلم پرفروش روی پرده سینماها داشت، در چند سال اخیر بازیگر تعدادی فیلم کم‌فروش و ناموفق بوده است.

اهل فن عقیده دارند وی با اکشن کمدی و ماجراجویانه «تاکسیک آونجرز» دوباره تبدیل به یک بازیگر شاخص و پول‌ساز خواهد شد.

————

منبع: فارس

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of