«جانی دپ» و ادعای عجیب ترور ترامپ

جانی دپ بازیگر سرشناس هالیوود در یک مراسم سینمایی درباره کشتن دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا حرف زد.

به گزارش گاردین، جانی دپ بازیگر و تهیه‌کننده آمریکایی که در یک فستیوال سینمایی شرکت کرده بود، حین حرف زدن درباره فیلم «افسارگسیخته» (۲۰۰۴)، رو به جمعیت درباره ترامپ گفت: «به نظر من، او به کمک نیاز دارد و جاهای تاریک تاریک فوق‌العاده‌ای هست که او برود. این فقط یک سوال است، من سعی ندارم چیزی را القا کنم. با این حال، این‌ها قرار است در رسانه‌ها منتشر شود. خیلی بد می‌شود. خوشحالم که همه شما در آن هستید.»

او سپس پرسید: «آخرین باری که یک بازیگر رئیس جمهوری را ترور کرد، کی بود؟»

این بازیگر با گفتن این جمله، به ترور آبراهام لینکلن در سال ۱۸۶۵ به دست جان ویلکز که از بازیگران مشهور آمریکایی بود اشاره کرد و ادامه داد: «من می‌خواهم اعلام صلاحیت کنم، من بازیگر نیستم. برای امرار معاش، دروغ می‌گویم. با این حال، زمان زیادی گذشته و شاید الان وقتش باشد.»

جانی دپ بازیگر و تهیه‌کننده آمریکایی است که تاکنون سه‌بار برای فیلم‌های «سوئینی تاد»، «در جست‌وجوی سرزمین رویایی» و «دزدان دریایی کارائیب: نفرین مروارید سیاه» نامزد جایزه اسکار شده است. او برای فیلم «سوئینی تاد» جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگری را دریافت کرد. فیلم‌های او تاکنون بیش از سه میلیارد و ۱۰۰ میلیون دلار در آمریکا و بیش از هفت میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلار در جهان فروش داشته‌اند.


منبع: ایسنا

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of