آیا «دواین جانسون» رئیس جمهور آمریکا خواهد شد؟

سال گذشته دواین جانسون یکی از ۱۰۰ چهره تاثیر گذار مجله تایم شد. پیتر برگ در انتهای یادداشت بزرگداشتی که برای وی نوشته بود پیشنهاد رئیس جمهوری او را مطرح کرد. او نوشت: «برنامه ویژه من این است: تا هشت سال آینده دواین فرماندار فلوریدا می شود و در ۱۲ سال آینده رئیس جمهور. او بهترین رئیس جمهوری می شود که ما از زمان رونالد ریگان داشتیم.»

حالا این بازیگر و ورزشکار سرشناس آمریکایی که به «راک (صخره)» معروف است، می گوید واقعا احتمال این موضوع هست، که روزی برای ریاست جمهوری تلاش کند. جالب این که جانسون می گوید ایده این موضوع سال گذشته وقتی به ذهنش رسیده که در مطبوعات، از او به عنوان کاندیدای مناسب ریاست جمهوری آمریکا یاد می کردند.

راک که مشخص نکرده جمهوری خواه است یا دموکرات، به همین بهانه انتقاداتی را علیه سیاست های دونالد ترامپ انجام داده. او می گوید اگر با کسی موافق نباشد، او را بیرون نمی کند، بلکه او را هم در کار دخیل می کند. او همین طور ادعا می کند که اگر انتقادات علیه او افزایش پیدا کند، به این فکر می کند که شاید چیزی هست که ندیده. بنابراین صحبت می کند و از منتقدانش می خواهد که او را روشن کنند.

شاید اما جالب ترین بخش صحبت های جانسون جایی است که او می گوید که از طرف کمپین های انتخاباتی ترامپ و کلینتون تماس گرفته شد تا او را در آستانه انتخابات به سمت یکی از احزاب بکشند که البته بازیگر مجموعه فیلم های «سریع و خشن» آن را نپذیرفته است. او می گوید: «احساس می کنم الان در موقعیتی هستم که حرفم تاثیر گذار است. که دقیقا به خاطر همین هم آنها حمایت مرا می خواستند. اما من احترام زیادی برای پروسه (انتخابات) قائلم و معتقدم اگر نظارت سیاسی ام را به اشتراک می گذاشتم، چند اتفاق رخ می داد. فکر می کردم ممکن است برخی از مردم را به خاطر عقاید سیاسی ام ناراحت کنم و شاید حتی می توانستم نظر برخی را تغییر دهم که البته نمی خواستم این کار را انجام دهم.»

این بازیگر سرشناس آمریکایی که نزدیک ۱۰ میلیون طرفدار در شبکه های اجتماعی دارد اخیرا در قسمت هشتم مجموعه «سریع و خشن» بازی کرده است. فیلمی که تاکنون بیش از ۱ میلیارد دلار در بازار جهانی فروخته.


منبع: تسنیم

ممکن است شما دوست داشته باشید

2
دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Sami_RSami DeadMan Recent comment authors
  Subscribe  
Notify of
Sami DeadMan
Member
Member
Sami DeadMan

بعضی هنرمندان وطن هم کمی اینجوری فکر می کردند جالب میشد البته خود امریکایی ها هم هنرمندانی که از شهرتشون برای سمت و سو دادن افکار ، سواستفاده کردند کم نیست مثل اسکارلت جوهانسون در انتخابات امریکا.

Sami DeadMan
Member
Member
Sami DeadMan

بعضی هنرمندان وطن هم کمی اینجوری فکر می کردند جالب میشد البته خود امریکایی ها هم هنرمندانی که از شهرتشون برای سمت و سو دادن افکار ، سواستفاده کردند کم نیست مثل اسکارلت جوهانسون در انتخابات امریکا.