مارگو رابی تهیه کننده و بازیگر «سرزمین رویاها» شد

مارگو رابی به زودی در فیلم حادثه ای «دریم لند» (Dreamland) به کارگردانی مایلز یوریس پیرفیت، در نقش یک سارق فراری مقابل دوربین می رود. رابی ۲۶ ساله همچنین به عنوان یکی از صاحبان کمپانی «لاکی چاپ انترتینمنت» تهیه کنندگی این پروژه سینمایی را نیز به عهده دارد.

خط اصلی داستان این فیلم در دهه ۱۹۳۰، در بحبوحه بحران توفان شن در امریکای شمالی معروف به «داست بول» رخ می دهد و ماجرای جست و جوی پسری ۱۵ ساله برای یافتن یک سارق بانک (رابی) را دنبال می کند تا با دریافت جایزه نقدی از مقامات پلیس، بتواند مزرعه خانوادگی اش را از خطر ورشکستگی حفظ کند.

مارگو رابی، تهیه کننده و بازیگر «سرزمین رویاها»

به رغم تمام مشکلات، قهرمان ۱۵ ساله داستان موفق می شود زودتر از ماموران پلیس محلی و حتی «اف بی آی»، سارق فراری را پیدا کند اما بلافاصله متوجه می شود این زن با آنچه مقامات پلیس ادعا می کنند، بسیار متفاوت است.

به گزارش «ددلاین»، نیکلاس زوارت نگارش فیلمنامه این پروژه حادثه ای را به عهده داشته و پیرفیت برای کارگردانی این پروژه قرارداد بسته است. نخستین فیلم بلند پیرفیت با عنوان «همانی که هستی» (As You Are) در جشنواره فیلم مستقل ساندنس ۲۰۱۶ به نمایش در آمد و موفق به دریافت جایزه ویژه هیات داوران شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر می دهید

  Subscribe  
Notify of