پوشش بازیگران زن در سریال جدید «کیانوش عیاری» چگونه خواهد بود؟

بعد از تمام شدن فیلم «کاناپه» و اواخر سال گذشته بود که اعلام شد کیانوش عیاری قرار است سریال جدیدی به نام «۸۷ متر» را در تلویزیون کارگردانی کند. هنوز تکلیف وضعیت خاص «کاناپه» روشن نشده و احتمالا به همین دلیل است که حسن آقاکریمی مدیر تولید این سریال و مجری طرح آخرین فیلم عیاری، درباره نحوه حضور بازیگران زن در این سریال توضیح داده است. به گفته او «۸۷ متر» نیمه خرداد کلید می‌خورد.

مدیرتولید سریال «۸۷ متر» درباره تولید این سریال بیان کرد که با قطعی شدن لوکیشن سریال در چند روز آینده، سریال جدید کیانوش عیاری در نیمه اول خرداد ماه کلید می خورد.

حسن آقاکریمی که مدیرتولید سریال «۸۷ متر» است، درباره روند تولید این مجموعه این‌طور توضیح داد: «در حال حاضر در مرحله انتخاب بازیگر هستیم و با بازیگران مذاکره می‌کنیم که از جمله آن‌ها می توان به ابوالفضل پورعرب، امیر جعفری، ناصر هاشمی، مهران رجبی، نازنین فراهانی و فریبا کامران اشاره کرد.»

به گفته او تصویربرداری این سریال یک سال طول خواهد کشید: «بیشترین مشکل ما در مذاکره‌ها بر سر طول مدت فیلمبرداری کار است که بازیگران باید یک سال با ما همکاری داشته باشند.»

با توجه به حاشیه‌هایی که برای آخرین ساخته عیاری به وجود آمد و گفته‌های این کارگردان درباره این‌که دیگر زنان را در مقابل محارم با حجاب نشان نخواهد داد، آقاکریمی درباره چگونگی به تصویر کشیدن حجاب بازیگران در این مجموعه این‌طور پاسخ داد:‌ «عیاری در ارتباط با فیلم‌های سینمایی خود مساله‌ای را بیان کرده بود که به فیلم‌هایی با مالکیت خود او مربوط می‌شود؛ اما این سریال متعلق به تلویزیون است و مالک آن شبکه‌های تلویزیونی و دولتی هستند.»

این مجموعه تلویزیونی با وقفه‌ای ۱۰ ساله پس از «روزگار قریب» ساخته می‌شود که به گفته آقاکریمی درامی اجتماعی است و داستان آن از کشش فوق العاده‌ای برخوردار است.

آقاکریمی در پایان درباره اینکه قرار بود سریال را پایان اردیبهشت ماه کلید بزنند، نیز گفت: «ما لوکیشنی را باید یک سال در اختیار داشته باشیم و یافتن چنین مکانی کمی کار را سخت کرد که در چند روز آینده این لوکیشن قطعی می شود و احتمالا نیمه اول خرداد کار کلید می خورد.»


منبع: خبرگذاری مهر

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر می دهید

  Subscribe  
Notify of