استقبال از فیلم تازه «جانی دپ» در جشنواره ونیز

 

فیلم سینمایی «توده سیاه» با بازی «جانی دپ» روز گذشته در جشنواره فیلم ونیز به نمایش درآمد و با استقبال خوب منتقدان روبرو شد.

فیلم سینمایی «توده سیاه» به کارگردان «اسکات کوپر» (سازنده فیلم «قلب دیوانه»)  و بازی  «جانی دپ» در سومین روز از برگزاری هفتاد و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز در بخش خارج از مسابقه به نمایش درآمد و با استقبال بسیار خوب منتقدان و حضار روبرو شد.

«جانی دپ» ۵۲ ساله روز گذشته به همراه همسرش ۲۹ ساله‌اش و دیگر عوامل فیلم از جمله «داکوتا جانسون» و «جوئل ادگارتون»، بازیگران فیلم و «اسکات کوپر»، کارگردان فیلم، در مراسم فرش قرمز افتتاحیه این فیلم حضور یافت.

صدها نفر از علاقمندان این بازیگر هالیوودی از ساعت‌ها پیش، در کنار تندیس‌ شیرهای طلایی محل برگزاری جشنواره ونیز تجمع کرده بودند تا بتواند از نزدیک او را ببینند.

«دپ» در این فیلم نقش یک قاتل بی‌رحم به نام «ویتی بولگر» را بازی می‌کند. او پیش از این به خاطر دستمزد کم از بازی در این فیلم گانگستری کناره گرفته بود ولی با حضور «اسکات کوپر» به عنوان کارگردان این پروژه، بار دیگر برای بازی در این فیلم اعلام آمادگی کرد. پیش از آن، «بری لوینسون» قرار بود این فیلم را کارگردانی کند.

http://naghdefarsi.com/images/stories/rooz/0918/06.14/13940614000262_photol.jpg

فیلمنامه این پروژه را نیز شخص«کوپر» نوشته و داستان آن درباره یکی از اربابان گروه‌های جنایتکار بوستون به نام «ویتی بولگر» (با بازی جانی دپ) است . او یکی از چهره های در دست تعقیب فهرست ۱۰ نفره اف بی آی بوده است که به مدت یک دهه در حال فرار بوده و در نهایت در سال ۲۰۱۱ دستگیر شد.

«جانی دپ» که به نظر می‌رسد برای فیلم حسابی دچار اضافه وزن شده باشد، در کنفرانس مطبوعاتی این فیلم درباره اینکه چگونه توانسته از قالب نقش «جک اسپارو» در فیلم «دزدان دریایی کارائیب» دربیاید و در نقش «بولگر» فرو رود، گفت: برای اینکه بخواهم برای بازی در نقش این گانگستر آمریکایی ایرلندی، شیطان درونم را بیرون بکشم، نیازی نبود که خیلی در درونم عمیق شوم و کند و کاو کنم.

http://naghdefarsi.com/images/stories/rooz/0918/06.14/13940205000711_photol.jpg

 

وی افزود: من شیطان درونم را خیلی وقت پیش پیدا کردم و آن را پذیرفته‌ام. ما دوستان قدیمی هستیم.

بنا بر این گزارش، «بولگر» ۸۶ ساله سال ۲۰۱۱ در کالیفرنیا دستگیر شد و او متهم است که در دهه ۷۰ و ۸۰ میلادی در رابطه با ۱۱ قتل یا مستقیم وارد عمل شده و یا دستور آنها را داده است.

http://naghdefarsi.com/images/stories/rooz/0918/06.14/13940614000265_photol.jpg

«دپ» در ادامه کنفرانس مطبوعاتی فیلم «توده سیاه» گفت: در طول فیلم همواره این فرضیه را مد نظر داشتم که نباید «بولگر» را از اساس انسان بدی دانست، چون به نظر من هیچ کس در زندگی صبح از خواب بلند نمی‌شود که ابتدا اصلاح کند و دندان‌هایش را مسواک کند بعد هم در آینه زل بزند و بگوید، «من یک شیطانم» و یا اینکه «امروز با این قصد بیرون می‌روم که یک کار شیطانی انجام دهم»، به هر حال باید به عنوان یک نوع بشر به شخصیت او نزدیک شد.

بنا بر این گزارش، هفتاد و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز از چهارشنبه گذشته افتتاح شده و تا ۱۲ سپتامبر (۲۱ شهریور) به کار خود ادامه خواهد داد.


منبع: فارس

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of