برادی کاربت بازیگر فیلم جدید دل تورنو می شود + خلاصه داستان

 

«بهشت گم‌شده» یک باریگر تازه گرفت. برادی کاربت بازیگر جوان سینما هم به جمع بازیگران فیلم تازه آندرآ دی استفانو فیلم‌ساز اسپانیایی‌تبار پیوست.

قبل از این بنیسیو دل‌تورو بازیگر اسپانیایی زبان سینما و جاش هاچرسن،قرارداد بازی در این فیلم را امضاء کرده بودند.

این درام اجتماعی، قصه خودش را از یک ماجرای واقعی گرفته است و جوانی به نام نیک (با بازی جاش هاچرسن) کاراکتر اصلی آن است.

نیک یک موج سوار جوان و حرفه‌ای است که بهشت موعود خود را پیدا کرده و همراه برادر خود، راهی کسب و کار در کلمبیا می‌شود.

در این محل، او به یکی از اهالی محل به نام ماریا دل می‌بندد و قرار می‌شود با یکدیگر ازدواج کنند. اما اوضاع به آن سادگی و راحتی که نیک فکر می‌کند نیست.

زمانی که ماریا نیک را به دایی خود پابلو(با بازی دل تورو) معرفی می‌کند ، مشخص می‌شود وی یکی از سلاطین پخش مواد مخدر در کشور کلمبیا است. پابلو از نیک می‌خواهد به همکاری با او بپردازد و ماجراهای فیلم، از این جا آغاز می‌شود.

برادی کاربت در «بهشت گم‌شده» در نقش برادر جاش هاچرسن بازی خواهد کرد، کسی که به او کمک می‌کند تا از گردابی که در آن گرفتار شده رهایی یابد.

این بازیگر جوان، قبل از این در فیلم های غیر متعارف و مستقلی چون «ملانکولیا» ، «مارتا مرسی» و «بازی‌های مسخره» بازی کرده است.

کلید فیلم‌برداری «بهشت گم‌شده» تا چند هفته دیگر در کشور کلمبیا زده می‌شود. هزینه تولید این درام پرتنش اجتماعی، حدود ۱۷ میلیون دلار خواهد بود.

آندره‌آ دس استفانو فیلم‌ساز جوان آمریکایی لاتینی تبار سینما ، با کارگردانی این فیلم به جمع فیلم سازان حرفه‌ای صنعت سینما می‌پیوندد.

او طی چند سال گذشته و قبل از این که تصمیم به ساخت اولین فیلم بلند سینمایی خود بگیرد، تعدادی فیلم کوتاه و مستند را کارگردانی کرده است.

از برادی کاربت بزودی درام دلهره‌آور«سیمون قانل» به روی پررده سینماها می‌رود. این فیلم که در ژانر فیلم نوآر (سیاه) قراردارد ، توسط آنتونیو کامپوس کارگردانی شده است.

————-

منبع: فارس

ممکن است شما دوست داشته باشید

1
دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Subscribe  
Notify of
trackback
Member

… [Trackback]

[…] Read More Info here to that Topic: naghdefarsi.com/l-r-1317/10496/ […]