تصویر جدیدی از جیم کری و جف دانیلز در «احمق و احمق‌تر ۲» + خلاصه داستان

تصویر جدیدی از جیم کری و جف دانیلز در «احمق و احمق‌تر ۲»

http://naghdefarsi.com//wp-content/uploads/media/kunena/attachments/1957/NF-News-JimCarrey-JeffDaniels-DumbAndDumber2-2.jpg

دلتان برای هری و لوید تنگ شده است؟ این دو که در فیلم «احمق و احمق‌تر» به ترتیب توسط جف دانیلز و جیم کری نقش آفرینی شده بودند، ظرف چند مدت دیگر دوباره به هم خواهند رسید. در فیلم اول این دو سوار بر ون سگ شکل هری عازم کلرادو شدند تا کیف پول "گمشده" را به صاحبش برگردانند و در دنباله‌ی در پیش رو یعنی «احمق و احمق‌تر ۲/Dumb and Dumber To» دوباره عازم سفری جاده‌ای با ماجرایی متفاوت می‌شوند. در این سفر باید از هرچه با خود همراه دارند به بهترین نحو ممکن استفاده کنند و همانطور که در این تصویر تازه منتشر شده مشاهده می‌شود باید زیر دوش آبشار به نظافت شخصی بپردازند.

«احمق و احمق‌تر ۲» که توسط بابی و پیتر فارلی کارگردانی می‌شود (که فیلم اول را نیز ساخته بودند)، داستان هری و لوید را ۲۰ سال پس از آخرین باری که دیدیمشان پی می‌گیرد و آن دو را به سفری جاده‌ای می‌فرستد. هری متوجه می‌شود که آشنایی‌اش با فریدا فلچر (با بازی کتلین ترنر) در سالهای گذشته برایشان یک دختر به ارمغان آورده است و او از این ماجرا بی‌خبر بوده است. اما چیزی که اوضاع را بدتر می‌کند این است که این دختر بیمار است و نیاز به پیوند عضو از یکی از خویشاوندان دارد. بنابراین هری یک بار دیگر با بهترین دوستش لوید همراه می‌شود تا باری دیگر به عنوان ناجی ظاهر شوند.

لوری هولدن، راب ریگل، رچل ملوین و استیو تام از دیگر همبازی‌های آنها در این دنباله خواهند بود. قرار نیست «احمق و احمق‌تر ۲» تا پیش از روز شکرگزاری به سینماها راه یابد، بنابراین هنوز تا دیدن این فیلم یعنی تا ۱۴ نوامبر (۲۳ آبان) مدتی را باید صبر کرد.

 

نقد فارسی / سید مجتبی حسینی

ممکن است شما دوست داشته باشید

4
دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
amir0شملیممدمیرزا Recent comment authors
  Subscribe  
Notify of
amir0
Guest
Member
amir0

وای یعنی قسمت دومش میاد؟؟بیصبرانه منتظرم

شملی
Guest
Member
شملی

قسمت یکش یه کمدی عالی بود.اینم عالی میشه. 🙂

ممد
Guest
Member
ممد

ما که مُنهدم شدم از دیدن قسمت اول,الان لهه لهم …

میرزا
Guest
Member
میرزا

خیلی‌ها از این فیلم خاطره خوب دارن. واقعا فیلم خوب و خنده‌داریه. قسمت اولش رو ۴-۵ باری دیدم. امیدوارم این یکی هم قشنگ باشه. 🙂