آخرین نظرات


توزیع فصل سوم قلب یخی از این هفته

 

نویسنده و طراح مجموعه "قلب یخی" از نگارش فصل سوم فیلمنامه این پروژه برای ساخت خبر داد.

حامد عنقا در این باره گفت: قسمت‌های پنجم و ششم فصل دوم مجموعه این هفته به شبکه نمایش خانگی می‌آید. ما حدود 80 درصد از مراحل فنی فصل دوم را انجام دادیم، ولی متاسفانه مشکلات خارج از پروژه بر روی پخش مناسب "قلب یخی" تاثیر می گذارد.

وی افزود: فصل دوم این مجموعه 18 قسمت است. طبق تعهداتی که من به عنوان نویسنده فیلمنامه با تهیه‌کننده کار داشتم، باید نگارش فصل سوم را هم انجام می‌دادم. به همین دلیل هم اکنون مشغول این کار هستم و فکر می‌کنم حدود یک ماه دیگر به اتمام برسد.

عنقا در پایان عنوان کرد: فصل سوم "قلب یخی" وجه دیگری از این قصه است و قطعاً کاراکترهای جدیدی وارد قصه خواهند شد. در ادامه، داستان اصلی فضای متفاوتی را به تصویر می‌کشد. درباره زمان ساخت این فصل هنوز زمان خاصی مشخص نشده است.

در این مجموعه حمید فرخ‌نژاد، حمید گودرزی، الناز شاکردوست، نسرین مقانلو، مهراوه شریفی‌نیا، آشا محرابی، سامیه لک، سیدمهرداد ضیائی، علیرضا کمالی، لیدا عباسی، حسین یاری و امین حیایی به ایفای نقش می پردازند.

خلاصه داستان این مجموعه آمده است: دختری که در یک مزون زنانه کار می‌کند ربوده می‌شود، پرنگ در یک درگیری به زندان می‌افتد، شیوا وکالت قاتلی که زن و فرزندش را به قتل رسانده برعهده می‌گیرد، در این میان جنازه دختر دیگری به نام چیستا یافت می‌شود و... تهیه‌کنندگی "قلب یخی" برعهده سید کمال طباطبایی است.

محمدحسین لطیفی فیلم‌های سینمایی "سرعت"، "خوابگاه دختران"، "روز سوم"، "توفیق اجباری" و... را کارگردانی کرده است.

--------------

منبع : مهر

 

نوشتن دیدگاه

جهت انتشار نظرات خود در نقد فارسی بدون نیاز به پر کدن فیلد های اجباری و وارد کردن کد امنیتی، لطفا ابتدا ثبت نام و سپس با نام کاربری خود وارد شوید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب بیشتر اخیر (مرتبط با این بخش)
فيلم هاي 88 اي سينماي ايران
فيلم هاي 88 اي سينماي ايران ۲۸ مرداد ۱۳۹۵, ۲۳.۱۶
داوود رشیدی درگذشت
داوود رشیدی درگذشت ۰۵ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱.۰۲