Ryan Phillippe (رایان فیلیپه)

بازیگر

Ryan Phillippe بازیگر سینما و تلویزیون است. وی سال 1353 چشم به جهان گشود. از مهم‌ترین آثار Ryan Phillippe می‌توان به بازیگری در فیلم وکیل لینکلن، فیلم گاسفورد پارک و فیلم Stop-Loss اشاره کرد.


فیلم هایی که به عنوان بازیگر در آنها حضور داشته

Ryan Phillippe بازیگر سینما و تلویزیون است. وی سال 1353 چشم به جهان گشود. از مهم‌ترین آثار Ryan Phillippe می‌توان به بازیگری در فیلم وکیل لینکلن، فیلم گاسفورد پارک و فیلم Stop-Loss اشاره کرد.

Ryan Phillippe نخستین بار در سینما حضور یافته و سال 1375 در 22 سالگی در فیلم White Squall به کارگردانی ریدلی اسکات بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند فیلم وکیل لینکلن، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای Ryan Phillippe محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون جف بریجز، کارولین گودال، جان سوج و Scott Wolf را تجربه کرد.

Ryan Phillippe در سال 1390 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در آثار مهمی بازی کرده است. او در این سال با بازی در 2 فیلم مهم سینما خود را به مردم معرفی کرد. آثار مهم Ryan Phillippe در این سال، بازیگری در فیلم Setup به کارگردانی Mike Gunther و فیلم وکیل لینکلن به کارگردانی برد فرمن محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی Ryan Phillippe بازی در فیلم وکیل لینکلن بوده است. Ryan Phillippe سال 1390 در 37 سالگی در فیلم وکیل لینکلن نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان سینما مطرح کند. او در این فیلم با برد فرمن همکاری داشته است. Ryan Phillippe توانست با بازی در فیلم وکیل لینکلن تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر متیو مک کانهی، Marisa Tomei، ویلیام اچ میسی و Josh Lucas بر تجارب او افزود.

Ryan Phillippe علاوه‌بر فیلم وکیل لینکلن، سال 1380 در 27 سالگی در فیلم گاسفورد پارک نیز بازی کرده است. Ryan Phillippe این‌بار با Robert Altman یعنی کارگردان فیلم گاسفورد پارک و هنرمندانی چون مگی اسمیت، مایکل گمبون، Kristin Scott Thomas و Camilla Rutherford همکاری داشت.

با اینکه Ryan Phillippe را بیشتر بعنوان بازیگر می‌شناسیم، اما در حرفه‌های دیگر نیز فعال بوده است. Ryan Phillippe علاوه‌بر بازیگر به‌عنوان کارگردان و نویسنده نیز در سینما و تلویزیون فعالیت داشته است. مهم‌ترین اثر Ryan Phillippe در حرفه‌ی کارگردان، فیلم Catch Hell است. مهم‌ترین اثر Ryan Phillippe در حرفه‌ی نویسنده، فیلم Catch Hell است.

در این سال‌ها Ryan Phillippe با هنرمندان بسیاری تجربه‌ی کار داشته است اما جالب است بدانید که در میان بازیگران جان سوج با 2 مرتبه، کریستین ویگ با 2 مرتبه، Heather Matarazzo با 2 مرتبه، سارا میشل گلر با 2 مرتبه و Powers Boothe با 2 مرتبه بیشترین همکاری را با Ryan Phillippe داشته‌اند.ممکن است شما دوست داشته باشید
نظرات