Nicolas Cage (نیکولاس کیج)

بازیگر

نیکلاس کیج بازیگر سینما و تلویزیون است. وی سال 1342 چشم به جهان گشود. از مهم‌ترین آثار نیکلاس کیج می‌توان به بازیگری در فیلم خانواده کرودها، فیلم سرقت در ۶۰ ثانیه و فیلم کیک-اس اشاره کرد.نیکلاس کیج بازیگر سینما و تلویزیون است. وی سال 1342 چشم به جهان گشود. از مهم‌ترین آثار نیکلاس کیج می‌توان به بازیگری در فیلم خانواده کرودها، فیلم سرقت در ۶۰ ثانیه و فیلم کیک-اس اشاره کرد.

نیکلاس کیج نخستین بار در سینما حضور یافته و سال 1362 در 20 سالگی در فیلم Valley Girl به کارگردانی Martha Coolidge بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند فیلم خانواده کرودها، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای نیکلاس کیج محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون Deborah Foreman، Elizabeth Daily، مایکل باون و Cameron Dye را تجربه کرد.

نیکلاس کیج در سال 1392 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در آثار مهمی بازی کرده است. او در این سال با بازی در 3 فیلم مهم سینما خود را به مردم معرفی کرد. آثار مهم نیکلاس کیج در این سال، بازیگری در فیلم Joe به کارگردانی David Gordon Green، فیلم سرزمین یخ زده به کارگردانی Scott Walker و فیلم خانواده کرودها به کارگردانی کیرک دمیکو و کریس سندرز محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی نیکلاس کیج بازی در فیلم خانواده کرودها بوده است. نیکلاس کیج سال 1392 در 50 سالگی در فیلم خانواده کرودها نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان سینما مطرح کند. او در این فیلم با کیرک دمیکو همکاری داشته است. نیکلاس کیج توانست با بازی در فیلم خانواده کرودها تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر رایان رینولد، اما استون، Catherine Keener و کلوریس لیچمن بر تجارب او افزود.

نیکلاس کیج علاوه‌بر فیلم خانواده کرودها، سال 1379 در 37 سالگی در فیلم سرقت در ۶۰ ثانیه نیز بازی کرده است. نیکلاس کیج این‌بار با Dominic Sena یعنی کارگردان فیلم سرقت در ۶۰ ثانیه و هنرمندانی چون آنجلینا جولی، Giovanni Ribisi، T.J. Cross و William Lee Scott همکاری داشت.

با اینکه نیکلاس کیج را بیشتر بعنوان بازیگر می‌شناسیم، اما در حرفه‌های دیگر نیز فعال بوده است. نیکلاس کیج علاوه‌بر بازیگر به‌عنوان کارگردان نیز در سینما و تلویزیون فعالیت داشته است. مهم‌ترین اثر نیکلاس کیج در حرفه‌ی کارگردان، فیلم Sonny است.

در این سال‌ها نیکلاس کیج با هنرمندان بسیاری تجربه‌ی کار داشته است اما جالب است بدانید که در میان بازیگران وینگ ریمز با 3 مرتبه، Armando Riesco با 3 مرتبه، پتر استورماره با 3 مرتبه، Peter Fonda با 3 مرتبه و Michael Rispoli با 3 مرتبه بیشترین همکاری را با نیکلاس کیج داشته‌اند.ممکن است شما دوست داشته باشید
نظرات