Luca Guadagnino (لوکا گواداگینو)

کارگردان

Luca Guadagnino کارگردان سینما و تلویزیون است. از مهم‌ترین آثار Luca Guadagnino می‌توان به کارگردانی فیلم تماس با من با نام شما، فیلم شیرجه و فیلم I Am Love اشاره کرد.Luca Guadagnino کارگردان سینما و تلویزیون است. از مهم‌ترین آثار Luca Guadagnino می‌توان به کارگردانی فیلم تماس با من با نام شما، فیلم شیرجه و فیلم I Am Love اشاره کرد.

Luca Guadagnino کار حرفه‌ای خود را از سینما آغاز کرد و سال 1388 در فیلم I Am Love به عنوان کارگردان فعالیت داشته است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند فیلم تماس با من با نام شما، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای Luca Guadagnino محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون تیلدا سوئینتن، Edoardo Gabbriellini، Alba Rohrwacher و Pippo Delbono را تجربه کرد.

Luca Guadagnino در سال 1396 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در تولید اثر مهمی حضور داشته است. اثر مهم Luca Guadagnino در این سال، فعالیت در فیلم تماس با من با نام شما به عنوان کارگردان محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی Luca Guadagnino فعالیت در فیلم تماس با من با نام شما بوده است. Luca Guadagnino سال 1396 فیلم تماس با من با نام شما را کارگردانی کرد که توانست خود را میان اهالی فضای سینما مطرح کند. از Luca Guadagnino نقل قول شده است که برای کارگردانی در فیلم تماس با من با نام شما و همکاریش با عوامل و بازیگران اعلام رضایت کرده است. Luca Guadagnino توانست با فعالیت در فیلم تماس با من با نام شما تجربه حرفه‌ای موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر آرمی هامر، Timothée Chalamet، مایکل استلبرگ و Amira Casar توانست سطح کاری او را متحول کند.

Luca Guadagnino علاوه‌بر فیلم تماس با من با نام شما، سال 1394 فیلم شیرجه را کارگردانی کرده است. Luca Guadagnino این‌بار با هنرمندانی چون تیلدا سوئینتن، ماتیاس اسخونارتس، رالف فاینس و داکوتا جانسون همکاری داشت.ممکن است شما دوست داشته باشید
نظرات