Judy Greer (جودی گرر)

بازیگر

جودی گریر بازیگر سینما و تلویزیون است. وی سال 1354 چشم به جهان گشود. از مهم‌ترین آثار جودی گریر می‌توان به بازیگری در سریال LolliLove، سریال آرچر و فیلم مرد مورچه ای اشاره کرد.جودی گریر بازیگر سینما و تلویزیون است. وی سال 1354 چشم به جهان گشود. از مهم‌ترین آثار جودی گریر می‌توان به بازیگری در سریال LolliLove، سریال آرچر و فیلم مرد مورچه ای اشاره کرد.

جودی گریر نخستین بار در سینما حضور یافته و سال 1377 در 23 سالگی در فیلم Kissing a Fool به کارگردانی Doug Ellin بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال LolliLove، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای جودی گریر محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون David Schwimmer، Jason Lee، Mili Avital و بونی لین هانت را تجربه کرد.

جودی گریر در سال 1383 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در آثار مهمی بازی کرده است. او در این سال با بازی در 3 فیلم و سریال مهم سینما و تلویزیون خود را به مردم معرفی کرد. آثار مهم جودی گریر در این سال، بازیگری در سریال LolliLove به کارگردانی Jenna Fischer، فیلم روستا به کارگردانی ام. نایت شیامالان و فیلم رفتن از