Anne Hathaway (آن هاتاوی)

بازیگر

ان هتوی بازیگر سینما و تلویزیون است. وی سال 1361 چشم به جهان گشود. از مهم‌ترین آثار ان هتوی می‌توان به بازیگری در فیلم شوالیه تاریکی برمی خیزد، فیلم بینوایان و فیلم آلیس در سرزمین عجایب اشاره کرد.ان هتوی بازیگر سینما و تلویزیون است. وی سال 1361 چشم به جهان گشود. از مهم‌ترین آثار ان هتوی می‌توان به بازیگری در فیلم شوالیه تاریکی برمی خیزد، فیلم بینوایان و فیلم آلیس در سرزمین عجایب اشاره کرد.

ان هتوی نخستین بار در سینما حضور یافته و سال 1380 در 19 سالگی در فیلم The Other Side of Heaven به کارگردانی Mitch Davis بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند فیلم شوالیه تاریکی برمی خیزد، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای ان هتوی محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون Christopher Gorham، Joe Folau، Nathaniel Lees و Miriama Smith را تجربه کرد.

ان هتوی در سال 1391 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در آثار مهمی بازی کرده است. او در این سال با بازی در 2 فیلم مهم سینما خود را به مردم معرفی کرد. آثار مهم ان هتوی در این سال، بازیگری در فیلم شوالیه تاریکی برمی خیزد به کارگردانی کریستوفر نولان و فیلم بینوایان به کارگردانی تام هوپر محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی ان هتوی بازی در فیلم شوالیه تاریکی برمی خیزد بوده است. ان هتوی سال 1391 در 30 سالگی در فیلم شوالیه تاریکی برمی خیزد نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان سینما مطرح کند. او در این فیلم با کریستوفر نولان همکاری داشته است. ان هتوی توانست با بازی در فیلم شوالیه تاریکی برمی خیزد تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر کریستین بیل، تام هاردی، گری الدمن و جوزف گوردون لویت بر تجارب او افزود.

ان هتوی علاوه‌بر فیلم شوالیه تاریکی برمی خیزد، سال 1391 در 30 سالگی در فیلم بینوایان نیز بازی کرده است. ان هتوی این‌بار با تام هوپر یعنی کارگردان فیلم بینوایان و هنرمندانی چون هیو جکمن، راسل کرو، Amanda Seyfried و ساشا بارون کوهن همکاری داشت.

در این سال‌ها ان هتوی با هنرمندان بسیاری تجربه‌ی کار داشته است اما جالب است بدانید که در میان بازیگران هلنا بونهام کارتر با 3 مرتبه، Hector Elizondo با 3 مرتبه، جیمی فاکس با 3 مرتبه، Leo Bill با 2 مرتبه و جوزف گوردون لویت با 2 مرتبه بیشترین همکاری را با ان هتوی داشته‌اند.ممکن است شما دوست داشته باشید
نظرات