گزارشی از آخرین وضعیت منتشر شده از فروش فیلم ها در هفته جاری

هر هفته گزارشی از پرفروش‌ترین فیلم‌های اکران شده در سطح جهانی در فضای مجازی منتشر می‌شود. در حال حاضر فیلم‌ها و انیمیشن‌های بزرگی در سطح جهانی اکران شده‌اند و به فروش خوبی نیز دست پیدا کرده‌اند.

در این گزارش به آخرین وضعیت منتشر شده از فروش فیلم ها، در هفته جاری که مربوط به ۷ ژوئن ۲۰۱۷ ( ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ) است و به تازگی درفضای مجازی منتشر شده، خواهیم پرداخت :

رتبه پنجم: فیلم « باشگاه کتاب » / فروش : ۷.۰ میلیون دلار

پرفروش‌ترین فیلم‌های جهان,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان

این فیلم به کارگردانی «بیل هولدرمن» ساخته شده است و در سومین هفته اکران توانست مبلغ ۷ میلیون دلار فروش کند. مبلغ کلی فروش این فیلم نیز۴۷ میلیون دلار اعلام شده است. بازیگران اصلی این فیلم «دیانا کیتون» و «جین فوندا» هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم نیز نامشخص است.

داستان فیلم از این قرار است؛ چهار نفر که از ابتدا زندگی دوستان صمیمی یکدیگر بوده‌اند، پس از خواندن کتابی خاص، زندگی شان برای همیشه تغییر می کند.

 رتبه چهارم: فیلم « انتقام جویان: جنگ ابدیت » / فروش : ۱۰ میلیون دلار

پرفروش‌ترین فیلم‌های جهان,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان

این فیلم به کارگردانی «آنتونی روسو» و «جو روسو» ساخته شده است و در ششمین هفته اکران توانست مبلغ ۱۰ میلیون دلار فروش کند. مبلغ کلی فروش این فیلم نیز ۶۴۳ میلیون دلار اعلام شده است. بازیگران اصلی این فیلم «رابرت دونی جی.آر» و «کریس همسورث» هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم نیز نامشخص است.

داستان فیلم به این صورت است که انتقام‌جویان پس از اینکه از هم گسسته‌اند ، دوباره با هم متحد می‌شوند و به نیروهای نگهبانان کهکشان می‌پیوندند تا با تانوس که به دنبال تصاحب همه‌ی سنگ‌های ابدیت و حکمرانی بر فضا ، زمان و واقعیت است ، مقابله کنند.

 رتبه سوم: فیلم « سرگردان » / فروش : ۱۱ میلیون دلار

پرفروش‌ترین فیلم‌های جهان,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان

این فیلم به کارگردانی «بالتاسکر کورماکور» ساخته شده است و در اولین هفته اکران توانست مبلغ ۱۱ میلیون دلار فروش کند. بازیگران اصلی این فیلم «شیلین وودلی» و «سم کلافلین» هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم نیز نامشخص است.

این فیلم براساس یک داستان واقعی ساخته شده و درباره زوجی است که گرفتار یکی از مهیب ترین طوفان‌های تاریخ می شوند و در جهت بقا و زنده ماندن می‌جنگند.

 رتبه دوم: فیلم « ددپول ۲ » / فروش : ۲۳ میلیون دلار

پرفروش‌ترین فیلم‌های جهان,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان

این فیلم به کارگردانی «دیوید لیچ » ساخته شده است و در سومین هفته اکران توانست مبلغ ۲۳ میلیون دلار فروش کند. مبلغ کلی فروش این فیلم نیز ۲۵۴ میلیون دلار اعلام شده است. بازیگران اصلی این فیلم « رایان رینالز » و «جاش برولین» هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم نیز ۱۱۰ میلیون دلار است.

داستان این قسمت از فیلم ددپول روایتگر گروهی از افراد جهش یافته است که دور یکدیگر جمع می‌شوند تا از یک پسر بچه با توانایی خاص در مقابل سایر جهش یافته ها که همان ضدقهرمان‌ها هستند، مراقبت کنند.

  رتبه اول: فیلم « سولو: داستان جنگ‌های ستاره‌ای » / فروش : ۲۹ میلیون دلار

پرفروش‌ترین فیلم‌های جهان,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان

این فیلم به کارگردانی «رُن هاوارد » ساخته شده است و در دومین هفته اکران توانست مبلغ ۲۹ میلیون دلار فروش کند. مبلغ کلی فروش این فیلم نیز ۱۴۸ میلیون دلار اعلام شده است. بازیگران اصلی این فیلم « وودی هرلسن » و « امیلیا کلارک » هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم نیز هنوز مشخص نیست.

داستان فیلم از جایی شروع میشود که شاهد اتفاقات هان سولو با چوباکا قبل از ملحق شدن آنها به شورشیان ائتلاف انقلابیون خواهیم بود که این حوادث و اتفاقات باید به رویارویی او با لاندو کالریزین منتهی شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of