دنباله‌ای بر «جنگ ستارگان» با محوریت شخصیت «بوبا فت» ساخته می‌شود

هنوز از افتتاحیه اولین بخش از سه‌گانه «هان سولو» دو روز بیش‌تر نگذشته که دیزنی از آغاز پیش‌تولید دنباله‌ای جداگانه با محوریت شخصیت «بوبا فت» شکارچی جایزه‌بگیر جهان سینمایی «جنگ ستارگان» خبر داده است. ورایتی به نقل از چندین منبع آگاه، جیمز منگلد کارگردان فیلم علمی-تخیلی «لوگان» را به عنوان گزینه مورد نظر دیزنی برای کارگردانی این پروژه معرفی کرده است.

سایمن کینبرگ که به عنوان نویسنده و تهیه‌کننده فیلم‌های «مردان ایکس» معروف است در نوشتن فیلمنامه پروژه سینمایی «بوبا فت» با منگلد همکاری خواهد کرد. به علاوه، کینبرگ به عنوان تهیه‌کننده هم در تولید پروژه جدید دیزنی و لوکاس فیلم مشارکت خواهد داشت.

اولین دنباله جداگانه دنیای «جنگ ستارگان» با عنوان «یک نفر سرکش: داستانی از جنگ ستارگان» در سال ۲۰۱۶ روی پرده رفت. جدیدترین دنباله‌ای که بر اساس یکی از شخصیت‌های محوری دنیای «جنگ ستارگان» به نمایش درآمده، فیلم «سولو: داستانی از جنگ ستارگان» است. آلدن ارنرایک نقش هان سولوی جوان را در بخش نخست این سه‌گانه سینمایی ایفا کرده است – شخصیتی که اولین بار با بازی هریسون فورد در فیلم‌های «جنگ ستارگان» جرج لوکاس به مخاطبان این اپرای فضایی معرفی شد.

اولین حضور شخصیت «بوبا فت» در دنیای «جنگ ستارگان» به فیلم «امپراتوری ضربه می‌زند» (محصول ۱۹۸۰) بر می‌گردد. سه سال بعد در ۱۹۸۳، این شخصیت در فیلم «جنگ ستارگان: بازگشت جدای» دوباره ظاهر شد. آن زمان، جرمی بولک نقش بوبا فت را روی پرده ایفا کرده بود و جیسن وینگرین به عنوان صداپیشه به جای این شخصیت حرف زده بود.

منگلد علاوه بر مشارکت در نگارش فیلمنامه «لوگان»، این فیلم علمی-تخیلی را به تهیه‌کنندگی کینبرگ کارگردانی کرده است. سال گذشته، «لوگان» به عنوان دنباله‌ای جداگانه در مجموعه سینمایی «مردان ایکس» موفق به دریافت نامزدی جایزه آکادمی در رشته بهترین فیلمنامه اقتباسی شد.

فیلمساز ۵۴ ساله هالیوود کارگردانی فیلم‌هایی مانند «سر به راه باش»، «شوالیه و روز» و وسترن «۳:۱۰ به مقصد یوما» را در کارنامه دارد. او این روزها درگیر پیش تولید پروژه بدون عنوان «فورد علیه فراری» برای استودیوی فاکس است که قرار است با بازی مت دیمن و کریستین بیل مقابل دوربین برود.

منبع آی‌سینما
ممکن است شما دوست داشته باشید

8
دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Subscribe  
Notify of
trackback
Member

… [Trackback]

[…] Find More Info here on that Topic: naghdefarsi.com/89893-2/89893/ […]

trackback
Member

… [Trackback]

[…] Read More on that Topic: naghdefarsi.com/89893-2/89893/ […]

trackback
Member

… [Trackback]

[…] Find More to that Topic: naghdefarsi.com/89893-2/89893/ […]

trackback
Member

… [Trackback]

[…] Read More here to that Topic: naghdefarsi.com/89893-2/89893/ […]

trackback
Member

… [Trackback]

[…] Info to that Topic: naghdefarsi.com/89893-2/89893/ […]

trackback
Member

… [Trackback]

[…] Find More Info here on that Topic: naghdefarsi.com/89893-2/89893/ […]

trackback
Member

… [Trackback]

[…] Find More on that Topic: naghdefarsi.com/89893-2/89893/ […]

trackback
Member

… [Trackback]

[…] Information to that Topic: naghdefarsi.com/89893-2/89893/ […]