«الکساندر پین» از «کوچک سازی» و فیلم‌های موردعلاقه‌اش گفت

الکساندر پین در جشنواره فیلم تریبکا و نشست‌های مربوط به کارگردانان این رویداد حاضر شد.او جدیدترین فیلمش «کوچک‌سازی» را سخت‌ترین فیلمی توصیف کرد که تا امروز کارگردانی کرده‌است.

به گزارش «ایندی‌وایر»، این فیلم با توجه به حضور مت دیمن و هونگ چاو یکی از کنجکاوی‌برانگیزترین فیلم‌های سال گذشته میلادی بود که در نهایت انتظارهای عمومی را برآورده نکرد. با وجود این، پین در صحبت‌های اخیرش برملا کرد که ساخت این فیلم از همه نظر دشوار بود، از نوشتن فیلم‌نامه و تأمین بودجه تا تدوین و… از پین در این باره هم سؤال شد که آیا هیچ‌کدام از فیلم‌هایش را اگر امروز می‌ساخت، تفاوتی با قبل می‌کردند یا نه، که او چنین پاسخ داد: «اگر کارگردان پذیرایی باشید قبول می‌کنید که غبار تاریخ بر فیلم‌تان بنشیند. شما وقتی دوربینی را روشن می‌کنید، در واقع زمان را در محفظه‌ای حبس می‌کنید و نه‌فقط زمان بلکه خودتان را.»

پین هم‌چنین به فیلم‌هایی اشاره کرد که برایش بسیار ارزشمند هستند. او تاکید کرد سیصد فیلم محبوب دارد اما اگر بخواهد فقط از سه فیلم نام ببرد آن فیلم‌ها «هفت سامورایی» (آکیرا کوروساوا، ۱۹۵۴)، «این گروه خشن» (سم پکین‌پا، ۱۹۶۹) و «آخرین مأموریت» (هال اشبی، ۱۹۷۳) هستند.

منبع هنر و تجربه
ممکن است شما دوست داشته باشید

3
دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
محمدحسین Recent comment authors
  Subscribe  
Notify of
trackback
Member

… [Trackback]

[…] Read More to that Topic: naghdefarsi.com/88580-2/88580/ […]

trackback
Member

… [Trackback]

[…] Find More Info here to that Topic: naghdefarsi.com/88580-2/88580/ […]

محمدحسین
Member
Active Member
محمدحسین

مدس میکلسن بازیگر اصلی فیلم بعدی الکساندر پین میباشد. این فیلم که هنوز عنوانی ندارد، Netflix حق پخش این فیلم را به عهده گرفته است.

فیلمبرداری ماه آینده در کشورهای سوئد، دانمارک و ایالات متحده آغاز میشود!