«استودیو مارول» بیست فیلم سینمایی خود را یک هفته در سینماهای آیمکس نمایش می‌دهد

استودیوی مارول اعلام کرده به مناسبت دهمین سالگرد اکران جهان سینمایی مارول از سی‌ام اوت تا ششم سپتامبر یک جشنواره فیلم اختصاصی برگزار خواهد کرد. قرار است در این رویداد هیجان‌انگیز بیست عنوان از تولیدات این استودیو در یک دهه گذشته در سینماهای آی مکس به نمایش درآیند.

به نوشته نشریه ورایتی، قرار است بیست فیلم مارول به ترتیب تاریخ نخستین اکران‌شان به نمایش درآیند. در ادامه این جشنواره سینمایی، دو روز هم به تمرکز روی دو تم خاص شامل «سرگذشت‌ها» و «اتحادها» اختصاص یافته است.

جشنواره فیلم مارول صبح ششم سپتامبر با معرفی دو فیلم منتخب هواداران به کار خود پایان می‌دهد. کوین فایگی تهیه‌کننده و رییس مارول استودیوز درباره این رویداد گفته: «ما می‌دانستیم قرار است جشن بزرگی برای دهمین سالگرد استودیوی مارول برگزار کنیم و چه جشنی بزرگ‌تر از نمایش فیلم‌هامان در سینماهای آی مکس؟!» فایگی در ادامه اضافه کرده: «این جشن خارق‌العاده مخصوص هواداران است. می‌توانند همه فیلم‌های استودیوی مارول را پشت سر هم تماشا کنند و به معنای واقعی غرق جهان سینمایی مارول شوند.»

سال ۲۰۰۹، استودیوی دیزنی کمپانی مارول انترتینمنت را به قیمت چهار میلیارد دلار خریداری کرد. فروش بیست فیلم جهان سینمایی مارول در گیشه امریکا به ۶٫۸۵ میلیارد دلار رسیده و در باکس آفیس جهانی هم کل درآمد این مجموعه ابرقهرمانی از مرز ۱۷ میلیارد دلار عبور کرده است.

جدیدترین فیلم «انتقامجویان» که با عنوان «جنگ بی‌نهایت» روی پرده رفت با کسب بیش از دو میلیارد درآمد در گیشه سینماهای دنیا، رکورد چهارمین فیلم پرفروش تاریخ را به نام خودش ثبت کرده است.

منبع:آی‌سینما

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of