«برد پیت» ادعای همسر سابق خود، «آنجلینا جولی» را درباره عدم حمایت مالی از فرزندان رد کرد

در حالی که جولی و پیت نزدیک به ۲ سال است که جدا از هم زندگی می‌کنند، جولی سه‌شنبه دادخواستی به دادگاه ارائه کرد که بر مبنای آن ادعا کرده بود همسر سابقش آن طور که لازم بوده زندگی فرزندانشان را از نظر مالی تامین نکرده است.

از سوی دیگر دیروز چهارشنبه برد پیت اوراقی را به دادگاه عالی لس‌آنجلس ارائه کرد که نشان می‌داد بیش از ۹ میلیون دلار برای جولی و فرزندانش در این مدت هزینه کرده است. گفته می‌شود گروه وکلای جولی هفته پیش مذاکره‌ای تلفنی با قاضی پرونده داشت و هیچ اشاره‌ای به عدم حمایت از فرزندان نکرده بود.

در اظهارنامه پیت آمده است که وی به شدت با این امر که حمایت زیادی از فرزندانش نکرده است مخالفت دارد و نه‌تنها ۸ میلیون دلار به همسر سابقش کمک کرده تا بتواند خانه اقامتگاه فعلی‌اش را بخرد بلکه بیش از ۱٫۳ میلیون دلار برای هزینه‌های فرزندانش پرداخت کرده است.

سال پیش آنجلینا جولی خانه‌ سیسیل ب.دومیل چهره مشهور هالیوود را به قیمت ۲۴ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار خریداری کرد و با فرزندانش در آنجا ساکن شد. جولی در اوراقی که سه شنبه به دادگاه ارائه کرده خواستار این شده که تا پایان سال مراحل طلاق آنها به انجام برسد. در این دادخواست جولی خواستار صدور دستوری برای حمایت از کودکان به صورت منظم شده بود.

آشنایی این دو که مطبوعات از آنها به عنوان برنجلینا یاد می‌کردند، از فیلم «آقا و خانم اسمیت» در سال ۲۰۰۵ شروع شد، آنها سال ۲۰۱۴ به صورت خصوصی در عمارتشان در فرانسه ازدواج کردند و نهایتاً سپتامبر ۲۰۱۶ جولی درخواست طلاق داد. پیت سرپرستی سه فرزندخوانده جولی را پذیرفت و پس از آن این زوج دارای سه فرزند مشترک هم شدند.

منبع:تسنیم

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of