«رابرت ردفورد» تصمیم خود برای بازنشستگی بعد از آخرین فیلمش را اعلام کرد

رابرت ردفورد اعلام کرده است پس از پایان فیلم پیش‌رویش «پیرمرد و اسلحه» از عالم بازیگری بازنشست می‌شود.

این بازیگر ۸۱ ساله در صحبت با Entertainment Weekly گفته است «هرگز نگو هرگز؛ ولی خیلی این نتیجه خیلی خوبی هست که برای من در مورد بازیگری رخ بده و من پس از این فیلم به سوی بازنشستگی پیش می‌روم؛ چونکه من این کار را از ۲۱ سالگی انجام دادم. خیال کردم خب کافی هست. چرا با چیزی دست از کار برندارم که مثبت و خوش‌بینانه است؟»

در سال ۲۰۱۶ ردفورد گفته بود دو نقش دیگر را بازی خواهد کرد و سپس بازنشست خواهد شد. «ارواح ما در شب» یک رومانس با بازی جین فوندا، سپتامبر ۲۰۱۷ در نتفلیکس پخش شد؛ در حالی که «پیرمرد و اسلحه»، یک کمدی جنایی به کارگردانی دیوید لری است که در آن ردفورد نقش یک جانی پیشکسوت را بازی می‌کند. قرار است این فیلم در ماه سپتامبر در فستیوال فیلم تورنتو اکران شود.

ردفورد بازی در سینما را در دهه شصت با بازی در یک سریال تلویزیونی و ایفای نقش کوتاهی در فیلم ورزشی «داستان بلند» آغاز کرد. او بعد از مشهور شدنش به همراه پل نیومن در «بوچ کسیدی و ساندنس کید»، دومین همکاری خود را با این بازیگر در فیلم «نیش» انجام داد که به عنوان بزرگترین موفقیت ردفورد در گیشه شناخته می‌شود. او برای ایفای نقش در «نیش» نامزد اسکار شد و آن را به جک لمون باخت. ردفورد در سال ۲۰۰۱ جایزه افتخاری اسکار را برنده شد.

ردفورد دنیای کارگردانی را در دهه هشتاد آغاز کرد. او بنیانگذار جشنواره فیلم ساندنس است.

منبع:تسنیم

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of