تصاویری از فیلم تازه اکران شده “در وجه حامل” با بازی ژاله صامتی

فیلم سینمایی “در وجه حامل” چهارمین ساخته سینمایی “بهمن کامیار” از امروز اکران خود در سینما‌های ایران را آغاز خواهد کرد.

اکران این فیلم در حالی رخ می‌دهد که کامیار فیلم “مرداد” را بعد از در وجه حامل ساخته، اما فیلم قبلی‌اش زودتر اکران شده است. این فیلم چهارمین فیلم کامیار بعد از “مرداد”، “نیم” و “بیداری” محسوب می‌شود.

داستان فیلم “در وجه حامل” روایتگر زندگی زنی به نام مهری است که ناخواسته درگیر ماجرایی مجهول می‌شود و در پی حل آن است. نقش اصلی زن این فیلم را “ژاله صامتی” بر عهده گرفته است.

صامتی که از بازیگران سختگیر در انتخاب سینما و تئاتر محسوب می‌شود باردیگر بعد از فیلم دراکولا اکران در سینما‌های ایران را تجربه خواهد کرد. وی هم اکنون دو فیلم دیگر با نام‌های “ایستگاه اتمسفر” و “درخونگاه” را در انتظار اکران دارد.

این فیلم بیست و یکمین تجربه بازیگرانی در عرصه سینما محسوب می‌شود. وی در رشتهٔ تئاتر از دانشکدهٔ هنر فارغ‌التحصیل شده و فعالیت هنری خود را با حضور در فیلم دت یعنی دختر، به کارگردانی ابوالفضل جلیلی، آغاز کرد.

در وجه حامل فیلمی با حضور تعداد زیاد بازیگران سینما و تئاتر است. بازیگران جوانی که امید دارند با ایفای نقش در کنار بازیگران سینما دیده شده و پا به این عرصه بگذارند.

علاوه بر ژاله صامتی بازیگرانی همچون محمدرضا غفاری، احسان امانی، رویا جاویدنیا، معصومه رحمانی، بابک بهشاد، ایرج سنجری، جواد زیتونی، بیژن افشار، میثاق جمشیدی، مژده دایی، رعنا آزادی ور، محسن کیایی، پاوان افسر، وحید منافی، مهدی میری، اکبر مددی مهر، غلام حسین عباسی، مهران آتش زای، فرزاد سینا، شهرزاد بخشی، مهران فراهانی، فاطمه بابایی، رضوان جعفری و حمیدرضا خسرویون در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

بهمن کامیار سال‌های گذشته به غیر از کارگردانی در سینما، تهیه کنندگی و نویسندگی را نیز تجربه کرده است. تجربه وی به عنوان تهیه کننده بسیار موفق‌تر از کارگردانی او بوده است. وی به تازگی “سد معبر” ساخته محسن قرایی را کارگردانی کرده که به نوعی موفقیت بزرگی برایش محسوب می‌شود.

حال باید دید با توجه به همزمانی اکران فیلم در وجه حامل با بازی‌های جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ روسیه این فیلم می‌تواند در این رقابت نفسگیر فروش خوبی را در گیشه به نام خود ثبت نماید یا نه.

منبع: میزان

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of