گستاخی فرج الله سلحشور به زنان سینمای ایران: فاحشه خانه سینمای ایران، نیاز به فاحشه بین المللی هم دارد!

 

فرج الله سلحشور با اشاره به برخی صحبت‌ها درباره حضور آنجلینا جولی در ایران و بازی در یک فیلم سینمایی گفت: هنرپیشه‌های زن ایران خودشان یک پا آنجلیانا جولی هستند و سینمای ایران باید هم برای ادامه فعالیت خود فاحشه بین المللی بیاورد.

فرج الله سلحشور با اشاره به حضور آنجلینا جولی بازیگر شناخته شده سینمای هالیوود به ایران به خبرنگار فرهنگی پانا گفت : باید دید چه شخصی اجازه می‌دهد آنجلینا جولی به ایران بیاید، آمدن آنجلینا جولی به ایران اتفاق خوبی است، برای سینمایی که فاحشه خانه است. این سینما باید هم برای ادامه فعالیت خود فاحشه بین المللی بیاورد.

وی خاطر نشان کرد : سینمای ایران فاحشه خانه است، مگر صبح تا شب عکس های هنرمندان چاپ نمی شود. وقتی زنهای ما افتخارشان این است که عکس های خود را به صورت نیمه عریان در اینترنت بگذارند، یعنی خودشان یک پا آنجلینا جولی هستند.

سینمای ایران عضوی از مملکت و خانواده ایران نیست

کارگردان فیلم سینمایی حضرت یوسف(ع) در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه سینمای ایران جزوی از مملکت و خانواده ایران نیست اظهار کرد : به دلیل اینکه همه در سینما از یک قماش هستند، باید از آنجلینا جولی نیز دعوت کنند. خانواده سینما صهیونیستی و هالیوودی است و باید اذعان کرد که سینمای ایران برای ایران نیست، سینمای ایران عضوی از سینمای دنیا است و اگر علاقه نشان دهد که یک بازیگر بین المللی به ایران بیاید طبیعی است چون خود سینمای ایران عضوی از جامعه بین المللی هالیوود است.

وی تاکید کرد: سینمای ایران هالیوودی است و بازیگران آن نیز هالیوودی هستند البته ذائقه انسان‌ها و سلیقه آنها قابل تغییر است به نظر من اگر یک جامعه را به سمت رستگاری بردی آن جامعه به سمت ارزش‌ها تمایل پیدا خواهد کرد. اگر به سمت زشتی‌ها متمایلش کردی آن جامعه به سمت زشتی‌ها خواهد رفت.

سلحشور یادآور شد: وقتی آثار مستهجن در سینمای ایران ملاک، معیار و فراگیر می‌شود تماشاگر خاص خود را نیز خواهد داشت، سینما مال ما نیست و ما دچار اشتباه هستیم و فیلم هایی مثل توبه نصوح، یوسف(ع) و حضرت محمد(ص) اندکی از فیلم های سینمای دنیا و ایران را شامل می شودکه به مقوله اسلام و جامعه دینی می پردازد.

وی تاکید کرد : سینما مال جمهوری اسلامی نیست و جزئی از جامعه جهانی صهیونیستی است و توسط کمپانی‌های صهیونیستی اداره می‌شود.

اگر در سینمای ایران آثار مستهجن ساخته شود تعجب ندارد !

کارگردان سریال اصحاب کهف در ادامه به اوضاع سینمای ایران اشاره کرد و گفت: اگر در این سینما آثار مستهجن ساخته شود جای تعجب ندارد، از سینمایی که هدایت آن را بنگاه‌های صهیونیسیت در اختیار دارد و خط و ربط آن توسط آنها داده می‌شود بیش از این نیز انتظار نمی‌رود.

وی اضافه کرد: در حال حاضر سینمای هالیوود برای ما تصمیم گیری می کند و ما بازیگران آن هستیم که در زمین صهیونیستی بازی می کنیم و نباید نسبت به شرایط موجود اعتراضی داشته باشیم.

مسئولان حکومت شرایط سینمای فعلی را پذیرفته اند

این کارگردان در ادامه سخنان خود با اشاره به وضعیت سینمای ایران و نگاه مسئولان به آن گفت : جمهوری اسلامی و مسوولان آن این سینمای مبتذل را پذیرفته‌اند، علما نیز این سینما را پذیرفته اند و حرفی و اعتراضی ندارند و این امر نشان‌دهنده آن است که به این ابتذال رأی داده اند ،یعنی این فیلم ها مورد قبول مسوولان است و اعتراض ما بی فایده است و داد زدن ما مانند ضد انقلاب‌ها و اپوزیون ها است .

وی با اشاره به مدیریت سینمای کشور در دولت دهم گفت : شمقدری و سجادپورها تنها تصمیم گرفتند چشم و ابروی این سینما را درست کنند و سعی کردند اشکالات سینمایی موجود را درست کنند، در حالی که این سینما درست نمی شود باید مبانی آن درست شود و مبانی جدیدی را برای آن به نگارش در آورد .

با ریش و جای مهر کسی مسلمان نمی‌شود

سلحشور ادامه داد : آدمی که دین و خدا و پیغمبر را قبول ندارد. اگر ریش حزب اللهی برای او بگذاریم و جای مهر را بر پیشانی او قرار دهیم آیا او مسلمان می‌شود سینمای فعلی ما نیز اینگونه است که تنها یک روسری سر هنرپیشه ها کردند و برادر برادر گفتند و چند صحنه نماز و گلدسته مساجد را گذاشتند آیا ،اینگونه سینمای ایران اسلامی می شود؟ حال معاون سینمایی آن شمقدری ،ضرغامی یا من سلحشور باشد فرقی نمی کند ماهیت سینما باید درست  شود و آن کافر باید شهادتینش را بگوید..

وی خاطر نشان کرد : سینمای ما ماهیتی غربی، صهیونیستی و اومانیستی دارد. این ماهیت با اینکه بگوییم اسلام اسلام درست نمی شود، باید ماهیت تغییر کند حال شمقدری باشد یا حتی ضرغامی و سیف الله داد باشد.هر کسی را در این پست گذاشتند نتوانست سینمای ایران را درست کند.

وی در پایان با اشاره به این مطلب که باید علما و دانشمندان اسلامی به مقوله سینما ورود پیدا کنند تاکید کرد : باید علما و بزرگان دین ،اسلام شناسان بنشینند و اوضاع سینمای ایران را ببینند و تعریفی از سینمای درست اسلامی بدهند، این سینما با این ویژگی‌ها، دارای اصولی است که با اسلام در تضاد است.

سلحشور خاطر نشان کرد: سینمای ایران اگر بخواهد اسلامی شود باید تغییراتی داشته باشد. باید با آن مبانی فیلم نامه بنویسند و آزمایشگاهی درست کنند و قدم به قدم نیرو تربیت کنند تا سینمای ایران اسلامی شود.

—————————

منبع : خبرگزاری پانا

ممکن است شما دوست داشته باشید

66
دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
66 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
45 Comment authors
reza......مجیدپینکزخمیصباجانمرتضی Recent comment authors
  Subscribe  
Notify of
س
Guest
Member
س

سینمای ما خیلی از فرهنگمون بیگانه شده ولی حرف آقای سلحشورم به صورت مطلق درست نیست

منذرین
Guest
Member

در فاحشه بودن آنجلینا جولی شکی نیست !
شما از کجا میدونید آقای سلحشور از دیگران کمتر کار خیر کرده !! آنجلینا جولی شده سمبل زن ! پس فاطمه زهرا کجاست ؟؟ تروخدا فکر کنیم . بازیگران زنی که هر روز افتزاح جدیدی در اینترنت ازشون میبینیم جای دفاع دارن ؟ شهدا رفتند که دست اجنبی به ناموس ما نرسه اونوقت این بازیگرای زن داوطلبانه عکس نیمه برهنه توی سایت رسمیشون میذارن ..

viulet
Guest
Member
viulet

ای کاش همه هرزه ها مثل آنجلینا بودن.آقای سلحشور غیر محترم،هروقت تونستی به بچه های آواره و بی سرپرست مثل بچه های خودت نگاه کنی و تحت سرپرستی بگیریشون بیا دم از خدا و اسلام بزن.حیف اسم آنجلینا که رو زبون ناپاک امثال فو میاد خائـــن،برو جای قاشق روی پیشونیت تمدید کن…

الهام بای
Member
Member
الهام بای

دریا*:من دوباره اومدم که بگم…

خوبه خداوند پرونده ی اعمال بنده هاش رو دست امثال شما نسپرده. گویا جز اعلام کردن اینجور مسائل حرفی به ذهنتون نمیرسه. ضمناً خانم معتمدآریا یا خانم لاکانی یا حاتمی و تعداد دیگه ای از این آدم ها که شما مدام دربارشون حرف میزنید، جز برداشتن (حجاب اجباری کشور اسلامی) در کشوری غیر اسلامی (کاری که به هیچ وجه غیرقانونی نیست) چه کاری کردن که انگ فاحشگی بهشون می زنید؟
امیدوارم جز دنبال کردن خط روسری و دامن و بلوز آدم ها، کار مفیدتر و خداپسندانه تر و خیرخواهانه تری پیدا کنید.
هو الستار العیوب.

دریا*
Guest
Member
دریا*

من دوباره اومدم که بگم روسیاهی به ذغال موند . خانوم معتمد اریا هم اضافه شد البته اگر خانوم لاکانی رو فاکتور بگیریم .
پس دیدید حرفای اقای سلحشور بی ربط نبود ؟! :-*

مهدي كوچولو
Guest
Member
مهدي كوچولو

همه انسانها بدکار ، فاسد ، کافر و … هستند . فقط شما و امثال شما که خدا خودش میدونه از کجا سبز شدین،‌ سالم و خدایی هستی. حیا کن مرد ناحسابی. از همون خدایی که نمیشناسی شرم کن و بترس.

v a h i d
Guest
Member
v a h i d

سلام
این اقا اصلا هنر میدونه چیه
کلا سینما ایرانو امثال این اقا خراب کردن به خاطر این هاست که سالن های سینما ها خالیست 😡

سما
Guest
Member
سما

سلام
ما ایرانیا همیشه به آدمای باهوش معروف بودیم، نمیدونم حالا چی شده که کارهای خیر آنجلینا جولی که کاملا جنبه تبلیغی داره شده حجت ما!!!!!!!!!!
گرچه بازیشو دوست دارم اما دلیل نمیشه چشمامو به واقعیت ببندم…

مهدی مهدوی
Member
Member
مهدی مهدوی

بشرا:*** آنجلینا جولی به فرج اله سلحشور شرافت داره

بله درسته تا معنی شرف چی باشه ؟؟؟ !!!!
(شاید منظور بی شرفیه )

حا سین یا نون
Guest
Member
حا سین یا نون

در خانه اگر کس است یک حرف بس است.سینمای ایران خرابه اقایون.حجاب زن مسلمون ربطی به تاریخ و تکنولوژی نداره اقای سلحشور داره حقیقتو میگه شما دلتون از جای دیگه پره اینجا جاش نیست

DEnnIES
Guest
Member

من با جناب اقای سلحشور موافقم
تا حالا اسنادی ….. برای بیش از ۱۰ تن از بازیگران سینمای ایران رو شده که الان نیازی به گفتنش نیست و نام یکی از اون ها در نظرات اومده و هر کسی علاقه داره به راحتی تو اینترنت مدارکش هست

لحن اقای سلحشور کمی تند بوده که کاملا طبیعیست

درباره اون دوستی هم که نوشته کمک به ایتام توسط انجلینا:D
اره جون خودت کمک هه هه
ریا هم خوب چیزیه

DEnnIES
Guest
Member

sina:فرج الله سلحشور خیلی آدم بیشعوریه و دیگه وقاحت رو از حد گذرونده و بعد از تهین به بازیگران زن ایران به علمای شیعه هم توهین کرده و براشون تعیین تکلیف کرده
من واقعا از وجود آدمهایی مثل فرج تو ایران شرمسارم
ببخشید آنجلینا

ا***چرا حاشیه درست میکنی کی به علما توهین کرد

ساشان
Guest
Member
ساشان

سلام
کاملا با نظر آقای سلحشور موافقم …
ما در جامعه ی عرب و اسلامی باید سینمامونم اسلامی باشه …..
دیگه ایران و تمدن ایرانی وجود نداره عزیزان
چرا مخالفت میکنین … کشور اسلامیه … دموکراسیش اسلامیه … دانشگاش اسلامیه سینماشم باید اسلامی باشه … ممنونم اقای سلحشور

دریا*
Guest
Member
دریا*

شما ها که از این اقا بی ادب ترید !
ایشون منظورشون بعضی از بازیگر هاست البته فعلا که خانوم فرهانی خیلی ها رو روسیاه کرد حالا هم که ظاهرا نوبت افاضات خانوم لیلا حاتمیه . هر دم از این باغ بری میرسد!!!

نقد فارسی
Guest
Member
نقد فارسی

جناب بشرا و مجید زاده (هر دو نفر یکی هستند)، به دلیل توهین های مکرر و عدم رعایت قوانین سایت نقد فارسی، آی پی شما مسدود و از امروز شما اجازه دسترسی به سایت را ندارید

بشرا
Guest
Member
بشرا

*** آنجلینا جولی به فرج اله سلحشور شرافت داره

مجيدزاده
Guest
Member
مجيدزاده

یارب مبادکه گدا معتبرشود …یارب مباد که فرج اله کارگردان شود. که اگرشود شاخ به این وآن زند

مجيدزاده
Guest
Member
مجيدزاده

حمیدرضا چرا ***** نباید به این ***** اجازه ساخت فیلم!نده آخه اون هم ***** مثل سلحشور

فرشاد
Guest
Member
فرشاد

مضمونی صحیح با تعبیری غلط! البته که معلومه که بازیگران در تمام کشور های جهان به خاطر شغل خاصی که دارند همیشه پیشتاز تابو شکنی علل خصوص در زمینه ی حیا هستند و البتهاین دلیل نمیشه که بخوایم رای به هرزه بودنشون بدیم. البته خانم جولی که خب یه هرزه فرهنگی محسوب میشه و آقای سلحشور باید بین ایشون و زنان خیابانی تمییز قائل میشد چونکه قیمت ایشون خیلی بالاتره! میدونید فرق یه آدم معمولی با ایشون چیه؟ یه آدم معمولی اگه ماهی ۲ هزار دلار درآمد داشته باشه شاید ماهی ۱۰ دلار اعانه بدهد و تازه هنگام دادن اعانه… ادامه »

مهرداد
Guest
Member
مهرداد

تمام دنیا و البته سینما که بخشی از آنست به یک فاحشه خانه بزرگ بدل شده شما فقط جامعه ایران و سینمای ایران را می بینید مگر ما می توانیم جدا از جهان زندگی کنیم باید دعا کرد یا منجی موعود بیاید یا طوفان نوح

احسان ریاحین
Member
Member
احسان ریاحین

عزیزم اون سینمایی که شما (مجیدصورتی) منظورتونه چیز دیگه ایه.اگردنبال اون سینما هستید میتونید یه ماهواره کارتی بگیرید.لطفا به سینما توهین نکنید.

majidpink
Guest
Member
majidpink

اصلا کاری ندارم که این بابا چی گفته. ولی یه جورایی درست گفته. سینما یعنی فاحشه خونه. غیر از این باشه معنی نمیده.

داوود
Guest
Member
داوود

آقای سلحشور و باقی هم وطنان باغیرت ما که کم هم نیستندمی خواهند سینما و فیلم داشته باشیم اما در آن معنویت نمایش داده بشه که صد البته غیر قابل نمایشه.
آقایان سلحشور سینما برای به تصویر کشیدن واقعیت ساخته شده و به اینجا رسیده.اگه شما تاب این واقعیت انسانی را ندارید خوب دست از اون برداریدو به اهلش بسپرید و صد البته مانند باقی دنیای متمدن سیستم های نظارتی وحدود سنی رو می بایست تعریف کنیم اما سینما رو با الفاظ خوب و بد نامگذاری نکنید؟؟؟!!!

مهم نیست
Guest
Member
مهم نیست

آقای سلحشور
سعی کنید هرگز این نوشته را از یاد نبرید :

خداوند به فرشتگانش فرمود که این مرد را به جهنم ببرید ، مرد برگشت و به خداوند با حسرت نگاهی کرد
خداوند فرمود دست نگه داشته و او را به بهشت ببرید
فرشتگان گفتند چرا ؟
ندا آمد که او هنوز به، من، امید دارد.

حالا آقای سلحشور ،شما تحت چه عنوانی و قدرتی ، این چنین تهمت به این انسانها(چه ایرانی و چه خارجی ) می زنید ، خدا داند.
ضمنا من پاسخ خانوم آنجولیا را به شما را خواندم ، فقط می توانم بگویم : متاسفم

غزل
Guest
Member
غزل

هرکسی با حرفاش شخصیت خودشو نشون میده.به قول خانم میلانی بعضی ادم؟!!! ها اصلا ارزش اینو ندارن که در موردشون حرف بزنی.فقط متاسفم ازین که این ادم؟!!! هنوز تو این عرصه هست.

آذی
Guest
Member
آذی

پس تو تو این فاحشه خانه چه می کنی؟؟؟

فرهاد
Guest
Member
فرهاد

آقای سلحشور
شاید حرفهای شما درست باشه ولی لحن شما بیش از حد تنده
مطمئنا وضع سینمای ایران خیلی خرابه اما نباید همه رو به یک چشم نگاه کنیم
به امید روزی که سینما از سیاست کثیف و فساد رها بشه

k
Guest
Member
k

hagh ba selah shoore shoma hich kodumetun nemifahmid

ململ
Guest
Member
ململ

آقای سلحشور حرف درستی زده اند ولی درست حرف نزده اند. 😉

الهام
Guest
Member
الهام

آقای سلحشور نگرانی شما نگرانی ملیونها نفر ایرانی است که متاسفانه تخصص ندارندوباوحشت ازآینده فرهنگ ایران ناظر این فاجعه اند ایکاش بجای ایجادجو نازیبای مخاصمه بافکروهمت بیشتر مشکلاتمان رابه سمت صلاح ببریم

russell
Guest
Member
russell

دوستان حرف های این آدم خشک مغز 😡 رو به حساب دین نذارید.

محسن207
Guest
Member
محسن207

اقای سلحشورشماکه دم ازدین میزنید دراخلاق
پیامبر اسلام حتی توهین به دشمنان جایی نداشت

محمد.اصفهان
Guest
Member
محمد.اصفهان

اخه مردک تو این مملکت اگه منم برم بگم می خوام فیلم مذهبی بسازم میگن ایول بیا اینم سرمایش.حالا دو تا فیلم توی بی فرهنگ ساختی ادم شدی واسه ما.

me
Guest
Member
me

باید اجازه کار از این فرد گرفته
شود تا وقتی اینجور آدما حرف مفت میزنن
سینمای ایران همینهبعدش اینا خیلی راحت
این ححرفا رو میزنن کسی هم کاری به کارشون نداره 😡

nasewr
Guest
Member
nasewr

و خداوند به تو به اصطلاح مسلمان کجا اجازه داده که به انسان دیگری تهمت بزنی آن خانم هر کاره ای که هست از تو اشغال جیره خور بهتره و تو بزودئ پاسخگو اراجیف تان خواهید بود عقده ای و وای به حال ان فرهنگی که تو کریه المنظر سر تا پا کفر گرفته کارگردانش باشی

یو سف
Guest
Member
یو سف

این یارو مزخرفات به اصطلاح فیلمش فروش نرفته پاک سیماش قاطی کرده.

شیدا
Guest
Member
شیدا

اگه آنجلینا جولی فاحشه است در عوض نه حق کسی و خورده نه سر کسی و کلاه گذاشته و نه دروغ گفته و نه به کسی آزاری رسونده اون مسئول کار خودشته و از نظر تو اون فاحشه است……….چرا کاری خوبشو نمی بینید .سرپرستی بچه های یتیم و ……….

مهدی
Guest
Member
مهدی

سلام دوستان.
خیلی از شما عذر میخوام که مجبور شدیم کامنت دو نفر از دوستان رو به علت حرف های خیلی بدی که زده بودند پاک کنیم!! امیدوارم درک کنید! و امیدوارم خودتونو با این به اصطلاح آدم ، با زدن بعضی حرف ها یکی نکنید!!

sina haqroosta
Member
Member
sina haqroosta

فرج الله سلحشور خیلی آدم بیشعوریه و دیگه وقاحت رو از حد گذرونده و بعد از تهین به بازیگران زن ایران به علمای شیعه هم توهین کرده و براشون تعیین تکلیف کرده
من واقعا از وجود آدمهایی مثل فرج تو ایران شرمسارم
ببخشید آنجلینا

احسان ریاحین
Member
Member
احسان ریاحین

همین انگشتی که نشانه گرفتی واست کافیه.
خوب آخه مرد نا حسابی چرا دشمنهای خودتو از اینی هم که هست زیادتر میکنی؟؟؟؟؟؟امثال شما دارند راحت شر و ور میگند اونوقت امثال پناهی ها باید در زندان باشند!!!!!!شرم کن.در ضمن هر کسی مسوول کار خودشه و نیاز به وکیل وصی نداره که عکسشو بذاره یا نگذاره.