گریمور یک شوی تلویزیونی: دسامبر ۲۰۱۵ اثری از زدن مشت محکم به زیر چشم ‘امبر هرد’ ندیدم

امبر هرد ادعا می کند همسر سابقش جانی دپ، یک روز قبل از حضور او در برنامه The Late Late Show با اجرای جیمز کوردن، یک مشت محکم زیر چشم او خوابانده بود، ولی حالا یک گریمور و متخصص زیبایی این ادعاها را رد می کند و در دادگاه گفت که هیچ کبودی و یا اثر ضربه، زیر چشم امبر هرد ندیده است.

“سامانتا ماکملین” گفت که در ۱۶ دسامبر سال ۲۰۱۵، وقت زیادی از بعدازظهر را با امبر هرد که برای شرکت در شوی جیمز کوردن آماده می شد، سپری کرده است. او باز هم تأکید کرد که هیچ اثری از ضربه زیر چشم امبر هرد وجود نداشته است.

هرد پیش از این گفته بود که دپ با او رفتار خشونت باری داشته است و در پنت هاوس لس آنجلس یک روز پیش از برنامه جیمز، او را به باد کتک گرفته است. ولی دپ در دادگاهی که علیه روزنامه سان برگزار شد، این حرفها را دروغ محض خواند. گفتنی است روزنامه سان دروغ های امبر هرد را در آوریل سال ۲۰۱۸ میلادی، منتشر کرده بود.

خانم ماکملین می گوید امبر هرد را در ۱۶ دسامبر، در نور خیلی خوب از فاصله خیلی نزدیک و در وضوح کامل دیدم، هیچ چیزی هم به صورتش نزده بود، بدون آرایش و میکاپ بود.

امبر هرد در برنامه جیمز کوردن,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

البته خانم ماکملین تنها کسی نبود که در مورد دروغ های امبر هرد دست به افشاگری زد. یک طراح که از سال ۲۰۰۲ میلادی در نزد جانی دپ مشغول به فعالیت بود و شاهد ازدواج هرد و دپ بوده است می گوید: امبر هرد آن روز هیچ نشانه ای از ضربه دور چشمانش نداشت، و در طول روز من چیزی ندیدم.

خانم ماکملین که در روز ۱۶ دسامبر، گریم “بری لارسون” و “رایان گاسلینگ” را نیز بر عهده داشت می گوید، روز ۱۶ دسامبر که خبری از مشت زیر چشم هرد نبود این در حالیست که امبر هرد ادعا می کند روز ۱۵ دسامبر از جانی دپ کتک خورده است و با استفاده از شهرت و قدرت تبلیغاتی اش توانست خبر بدرفتاری دپ با خودش را در همه جا منتشر کند.

ماکملین می گوید هنگامی که شرکت هرد را در روز ۱۶ دسامبر ترک می کرد ، گفت وگوی بین هرد و دوستش خانم “راکل پنینگتون” را شنید، هرد به او می گفت: حتماً عکس ها را در کامپیوترم بریز. ولی خانم ماکملین دقیقاً متوجه نشد منظور کدام عکسها است.

امبر هرد در برنامه جیمز کوردن,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران
منبع: تابناک باتو
ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of