کریس ایوانز، بازیگر اصلی فیلم کاپیتان آمریک در نقش اصلی فیلم «پانوپتیکون» +‌خلاصه داستان

 

کریس ایوانز نقش اصلی فیلم «پانوپتیکون» را بازی می‌کند این درام علمی تخیلی حال و هوایی اکشن خواهد شد و تارسم سینگ کارگردان آن است.

این فیلم‌ساز هندی تبار آمریکایی می‌گوید قصه دلهره‌آور فیلم تازه وی چیزی شبیه فیلم‌های «۱۲ میمون» و «تهاجم» است.

شرکت مستقل فیلم‌سازی گود یونیورس تهیه کننده درام علمی تخیلی جدید تارسم سینگ است و آن را با هزینه تولید ۲۵ میلیون دلاری جلوی دوربین می‌برد.

کریس ایوانز در قصه فیلم در نقش مرد جوانی به نام پیتر بورک ظاهر خواهد شد. او در نگاه اول یک جوان معمولی به نظر می‌رسد، ولی استعدادهای نهفته زیادی دارد.

زمانی که یک بسته مشکوک به دست پیتر می‌رسد، زندگی او دستخوش تغییری ناگهانی می‌شود. در این بسته، تعدادی پیام ضبط شده وجود دارد که خود او در زمانی که جوان‌تر بوده، آن‌ها را ضبط کرده است.

در این پیام‌ها هشدار داده شده که دنیا دارد به پایان کار خود نزدیک می‌شود و تنها کسی که امکان و توانایی نجات کره زمین را دارد خود اوست.

رسانه‌های گروهی می‌نویسند بحث تولید فیلم «پانوپتیکون» چند سالی است که مطرح است و تارسم سینگ از مدت‌ها قبل به دنبال ساخت آن بوده است.

فیلم‌نامه فیلم را کریگ روزنبرگ نوشته و با آن، اولین اثر علمی تخیلی و دلهره‌آور خود را ارائه داده است. او برای کار نگارش درام پرتنش «پیش از طلوع آفتاب» (با بازی جولی دلپی) شهرت دارد.

چند سال قبل از که بحث تولید «پانوپتیکون» مطرح شد،قرار بود کریگ روزنبرگ امر کارگردانی آن را به عهده بگیرد. اما تهیه‌کننده‌ای برای سرمایه‌گذاری بر روی فیلم پیدا نشد.

هنوز زمانی برای شروع کار فیلم‌برداری این درام دلهره‌آور علمی تخیلی تعیین شده، ولی تهیه‌کنندگانش امیدوارند آن را برای نمایش عمومی در روزهای پایانی فصل تابستان سال آینده میلادی آماده کنند.

کریس ایوانز هم اکنون قسمت دوم اکشن ابر قهرمانانه و کمیک استریپی «کاپیتان آمریکا» را آماده نمایش عمومی دارد. این فیلم برای چهارم آوریل سال آینده میلادی به روی پرده سینماهای آمریکای شمالی می‌رود

وی نقش کاراکتر ابر قهرمان کاپیتان آمریکا را سال قبل در «آونجرز/ انتقام گیران» بازی کرد و این نقش را دوباره در قسمت دوم آن بازی خواهد کرد. این فیلم برای نمایش عمومی در تابستان سال ۲۰۱۵ آماده می‌شود.

—————

منبع: فارس

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of