پوستر اسرار آمیز ‘وست ورلد’/ یک ماه تا شروع فیلم پربیننده اچ بی او

سریال علمی- تخیلی رازآلود Westworld( دنیای غرب) یکی از برجسته ترین مجموعه تلویزیونی های شبکه ی HBO در چند سال پیش بوده است. فصل اول این سریال بعد از تعدادی تاخیر نهایتاً در سال ۲۰۱۷ پخش شد و بسیار مورد تحسین قرار گرفت. سال ۲۰۱۸ فصل دوم سریال روی آنتن رفت و با این که تا ماه آینده باید برای شروع فصل سوم منتظر بمانیم، اما مطابقِ تازه ترین اخبار سینما و تلویزیون، نخستین پوستر آن منتشر شده است.

همانطور که ماه گذشته در حاشیه ی مسابقه ی سوپر بول تائید شد، فصل سوم سریال Westworld در تاریخ ۲۵ اسفند ماه ۱۳۹۸( ۱۵ مارس ۲۰۲۰) به نمایش در می آید. پوستر تازه ی سریال نیز بسیار اسرارآمیز است و پیکر رباتی را روی زانوهایش در یک محیط پوشیده از شن و دربرابر شهری فوق مدرن نشان می دهد. همچنین عبارت تبلیغاتی« آزادی رایگان نیست» یا به عبارت بهتر« آزادی هزینه دارد» روی نخستین پوستر فصل سوم دیده می شود که آنرا میتوانید در ادامه مشاهده کنید.

سریال Westworld,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان

در فصل سوم باری دیگر شاهد بازگشت بازیگران اصلی سریال یعنی ایوان ریچل وود در نقش دلورس، تندی نیوتون در نقش مِیو میلی، جفری رایت در نقش برنارد/آرنولد و تسا تامپسون در نقش شارلوت هِیل خواهیم بود. نخستین تریلر فصل سوم Westworld در اردیبهشت ماه امسال منتشر گردید و نشان داد که اد هریس نقش مردِ سیاه پوش/ویلیام را در این فصل ایفا می کند. همچنین ، در گروه بازیگری فصل سوم بازیگران جدیدی نیز مشاهده می شوند.

یکی از این بازیگران آرون پال، هنرپیشه سریال Breaking Bad( بریکینگ بد) است که در نقش یک کارگر ساختمانی با« گذشته ای بغرنج و پیچیده» ظاهر می شود. ونسان کسل، بازیگر فیلم های Jason Bourne( جیسون بورن) و Black Swan( قوی سیاه) و البته کید کادی، بازیگر فیلم Need for Speed( جنون سرعت) نیز دیگر بازیگران تازه ی سریال هستند.

سریال Westworld,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان

مثل فصل های گذشته، جاناتان نولان و لیزا جوی وظیفه ی ساخت فصل سوم سریال Westworld را برعهده دارند. با اینکه جزئیات زیادی از فصل سوم منتشر نشده است، اما نولان در گفت وگویی با هالیوود ریپورتر گفت که در این فصل شاهد ویران شهری خواهیم بود که از درون در حال فروپاشی است، ولی از بیرون زیبایی های خودش را دارد. همچنین نولان از فصل سوم به عنوانِ یک تغییر بنیادی نسبت به فصل های قبل یاد کرده است.

مدتی قبل هم کیسی بلویز، مدیر برنامه های شبکه اچ بی او از احتمال ساخت فصل چهارم و پنجم این سریال خبرداد ، اما این موضوع تا به حال رسما تائید نشده است.


منبع:zoomg


 

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of