پخش الن شو متوقف می‌شود؟

کمپانی وارنرمیدیا تحقیقاتش را در خصوص  “شوی الن دی جنرس” شروع می کند. ورایتی گزارش می دهد که در محیط کاری تولید این مجموعه قدیمی چند مرتبه مشکلاتی بوجود آمده است. مدیران “تله پیکچرز” و برادران وارنر هفته گذشته نامه ای به کارکنان خود ارسال کرده تا آنان را مطلع کنند با همکاری وارنرمیدیا و یک شرکت دیگر، در خصوص تجارب کار در محیط تولید “شوی الن دی جنرس” مصاحبه هایی انجام خواهد شد.

سخنگوی برادران وارنر و نمایندگان “شوی الن دی جنرس” در این مورد توضیحی ارائه نکرده اند. این نامه بعد از انتشار گزارش هایی در مورد وضعیت محیط کاری این مجموعه ارسال شده است. در ماه آوریل ، ورایتی گزارش داده بود که بعضی از کارکنان “شوی الن دی جنرس” هیچ ابلاغیه ای در مورد دستمزد و سایر مسائل در حین قرنطینه دریافت نکرده اند. اواسط ماه ژوئیه نیز “بازفید” از تبعیض نژادی و تهدید و ارعاب کارکنان گزارش هایی منتشر کرده بود.

توقف پخش الن شو,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان

“بازفید” رفتارهای نژادستیزانه ای از ریزپرخاشگری گرفته تا شوخی در خصوص ظاهر یکسان دو کارکنان سیاه پوست، و نیز اظهارات ناشایست “اد گلاوین” تهیه کننده اجرایی پروژه را گزارش داده بود. گلاوین و همکارش “اندی لسنر” با انتشار بیانیه ی مشترکی به این گزارش واکنش نشان دادند و معذرت خواهی کردند. یکی دیگر از کارکنان مجموعه نیز مجبور شده بود صفحه ای را حذف کند که در وبسایت خیریه “گوفاندمی” ایجاد کرده بود تا هزینه ی درمانی خود را جمع آوری کند، به این دلیل که به او گفته بودند این کار به “وجهه الن لطمه می زند.”

حساب توئیتر “شوی الن” به دنبال انتشار گزارش شروع تحقیقات غیرفعال شده است.

منبع: ایران آرت

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of