واکنش حسن فتحی به اکران جهانی «مست عشق»: شایعه است

حسن فتحی کارگردان فیلم «مست عشق» درباره انتشار ویدئویی که در آن از اکران این فیلم سینمایی در ترکیه خبر داده بود، متنی را منتشر کرد.

حسن فتحی در این توضیحات آورده است:

سلام و عرض ادب. من حسن فتحی هستم. چهارشنبه ۳۰ مهرماه خبری در فضای مجازی مبنی بر آماده شدن فیلم سینمایی «مست عشق» جهت اکران منتشر شد.

لازم است بعنوان سازنده اثر اعلام کنم که این خبر به هیچ وجه صحت ندارد زیرا حدود ۸ سکانس از سکانس های مهم این فیلم هنوز فیلمبرداری نشده است و امیدواریم طی دو ماه آینده فیلمبرداری این سکانس ها انجام شود.

در علت تأخیر افتادن فیلمبرداری سکانس های باقی مانده علاوه بر اختلافات مالی بین سرمایه گذار ایرانی و ترکیه ای، شیوع بیماری کرونا (corona) نیز بسیار مؤثر بوده است.

لذا اعلام می کنم تا زمان فیلمبرداری ۸ سکانس بافی مانده، که سازندگان ایرانی فیلم به جهت حفظ کیفیت اثر مصر هستند، هرگونه دخل و تصرف در تدوین و امور فنی فیلم بدون اطلاع و هماهنگی و اجازه از کارگردان و تهیه کننده و سرمایه گذار ایرانی فیلم فاقد وجاهت اخلاقی و حرفه ای و واجد پیگرد قانونی است.

تأکید می کنم خبر مطرح شده درباره فیلم« مست عشق» تا آنجایی که به من، تهیه کننده و سرمایه گذار ایرانی مربوط می شود، شایعه ای بیش نیست.

فیلم مست عشق,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,سینمای ایران
منبع: مهر
ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of