کارگردان فیلم جدید پوران درخشنده تنها یک بازیگر زن دارد!

کارگردان “زیر سقف دودی” گفت: در فیلم سینمایی “زیر سقف دودی” فراخوانی برای انتخاب بازیگران جوان منتشر شد که بازتاب خوبی داشت و جوانان استقبال بسیار زیادی از آن انجام دادند. برای “هیس پسر‌ها گریه نمی‌کنند” هم به همین صورت به زودی فراخوانی برای انتخاب بازیگران جوان منتشر خواهد شد.

پوران درخشنده نویسنده و کارگردان سینما در گفت‌وگو با میزان، درخصوص آخرین مراحل ساخت فیلم جدید خود با نام “هیس پسرها گریه نمی‌کنند” گفت: خدا را شکر که مجوز بالاخره صادر شد و به نوعی پیش تولید را آغاز کرده‌ایم. البته من در حال حاضر کارهایی در راستای فیلم را پیگیری می‌کنم و هنوز انتخاب بازیگران شروع نشده است.

وی درباره استفاده بازیگران جوان در فیلم جدید خود افزود: در فیلم سینمایی “زیر سقف دودی” فراخوانی برای انتخاب بازیگران جوان برای فیلم منتشر شد که بازتاب خوبی داشت و جوانان استقبال بسیار زیادی از آن انجام دادند. برای “هیس پسرها گریه نمی‌کنند” هم به همین صورت به زودی فراخوانی برای انتخاب بازیگران جوان منتشر خواهد شد.

کارگردان زیر سقف دودی با اشاره به نگاه همیشگی خود مبنی بر حمایت از جوانان اشاره کرد: واقعیت امر اینکه متاسفانه حمایتی از پتانسیل بالای نسل جوان نمی‌شود. در حال حاضر بازیگران مستعد فراوانی در تئاتر و همین طور آموزشگاه‌ها حضور دارند که باید کشف و شناسایی شوند. من می‌خواهم با این فراخوان کمک کنم تا این نسل پرانرژی به سینما معرفی شود.

وی درباره پروژه “بامداد خمار” اضافه کرد: در حال حاضر پروژه تلویزیونی من مختومه است و هنوز هیچ کاری برایش نکرده ام. این پروژه نیازمند جذب سرمایه برای ساخت است که همچنان پیدا نشده است.

کارگردان فیلم “هیس دخترها فریاد نمی‌زنند” درباره چینش بازیگران فیلم جدید خود تاکید کرد: اکثریت بازیگران فیلم تازه‌ام مرد هستند چون در کل این فیلم با محوریت پسران است اما یک نقش خواهر در اثر وجود دارد که یکی از بازیگران حرفه‌ای آن را ایفا خواهد کرد.

درخشنده با اشاره به حضور خود در جشنواره فیلم فجر خاطرنشان کرد: به امید خدا و اگر زمان داشته باشیم “هیس پسرها گریه نمی‌کنند” برای حضور در سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر آماده می‌شود. این را هم بگویم من اصلاً بهسیمرغ بلورین جشنواره فکر نمی‌کنم زیرا اعتقاد دارم انسانیت بسیار ارزشمندتر از سیمرغ است. برای من انسانیت و خود جشنواره فیلم فجر مهم است و با فیلمسازی تمام تلاش خود برای رسیدن به آن انجام می‌دهم.


منبع : میزان


 

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of