نئو و مورفیوس در «ماتریکس ۴» جوان می‌شوند

کمی بیشتر از یک ماه پیش بود که خبر ساخت قسمت چهارم فیلم علمی-تخیلی «ماتریکس» تایید شد. حال در یک به روزرسانی دیگر از این پروژه مشخص شده است که در این دنباله جدید، دو نئو وجود دارد؛ یکی همان شخصیت آشنای همیشگی با بازی کیانو ریوز و دیگری نسخه جوانتر نئو که هم‌اکنون برادران‌وارنر به دنبال بازیگری برای آن هستند.

لانا واچوفسکی، یکی از دو خواهران واچوفسکی قرار است این قسمت جدید را کارگردانی، نویسندگی و تهیه کند.

این خبر را به تازگی جاستین کرول همان خبرنگار ورایتی که چندی پیش خبر ساخت نسخه چهارم «ماتریکس» را منتشر کرده بود، فاش کرده است. او در یک گفتگوی پادکستی گفته است: فکر می‌کنم در یکی دو هفته آینده خبرهای رسمی مربوط به ۲ نقش نئو و مورفیوس جوان منتشر شود. چرا که خبر دارم لانا واچوفسکی این روزها به شدت در حال ملاقات با افراد مختلف است تا بتوانند پروسه فیلمبرداری را از ماه فوریه آغاز کنند.

البته پیش از این و قبل‌تر از آن که ساخت نسخه چهارم «ماتریکس» به صورت رسمی تایید شود، شایعات زیادی وجود داشت که سازندگان این اثر قصد دارند «ماتریکس ۴» را به صورت یک پیش‌درآمد از کل این مجموعه بسازند. از همان موقع به نظر می‌رسید مخاطبان «ماتریکس» با قصه‌ای در گذشته و با همان بازیگران سه‌گانه اصلی مواجه خواهند بود، البته هنوز معلوم نیست آیا در این نسخه جدید کاراکتر جوان ترینیتی نیز حضور دارد یا خیر.

حال سوالی که ذهن مخاطبان سینما را درگیر کرده این است که چه کسی نقش نئو جوان را در کنار کیانو ریوز بازی خواهد کرد. این پرسش در مورد بازیگر نقش مورفیوس جوان نیز مطرح است، هر چند بعضی شایعات از حضور مایکل بی.جردن در این پروژه سخن می‌گویند. هر چه که هست باید منتظر ماند و دید برادران‌وارنر و لانا واچفسکی‌ در این باره چه نظری دارند.


منبع: صبا


 

ممکن است شما دوست داشته باشید

1
دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
محمدحسین Recent comment authors
  Subscribe  
Notify of
محمدحسین
Member
Member
محمدحسین

من فقط قسمت اولشو چندین سال پیش دیدم، اونموقع خیلی تحت تاثیرش قرار گرفتم و بعید میدونم که اگه بار دوم هم همین قسمت اولشو ببینم، اون تاثیرگذاری بار اولو داشته باشه. موسیقیش رو هم خیلی دوست داشتم! در مورد قسمت چهارم و تکرار موفقیت اون، ترجیح میدم فعلا سکوت اختیار کنم