«مستر بین» در نقش هیتلر بازی می‌کند

«روآن آنتکینسون» بازیگر نقش مستر بین، در فصل ششم سریال «پیکی بلایندرز» نقش «آدلف هیتلر» را بازی می کند.

 باتوجه به آن که پخش فصل ششم سریال پیکی بلایندرز (Peaky Blinders) به دلیل شیوع کرونا (corona) تا سال ۲۰۲۱ یا ۲۰۲۲ به تعویق افتاده است، طرفداران این سریال مشتاقند درباره پیرنگ و تیم بازیگران این فصل بیشتر بدانند. در همین راستا شایعاتی در محافل طرفداران به راه افتاده مبنی بر آن که آدلف هیتلر رهبر آلمان نازی در این فصل وارد سریال خواهد شد و روآن آنتکینسون هنرپیشه ۶۵ ساله انگلیسی که با بازی در نقش مستر بین شهرتی جهانی پیدا کرد، قرار است نقش او را ایفا کند.

روآن آنتکینسون یک بازیگر، کمدین و نویسنده انگلیسی است که با بازی در کمدی هایی چون مستر بین (Mr. Bean) و بلک ادر (blackadder) به شهرت رسید. نقش آفرینی در برنامه کمدی اخبار ساعت نه (۱۹۸۲- ۱۹۷۲)، فیلم جانی اینگلیش (۲۰۰۳)، چهار عروسی و یک تشییع جنازه (۱۹۹۴) و هرگز نگو هرگز (۱۹۸۳) از دیگر آثار برجسته کارنامه هنری اوست.

او در جدیدترین کار خود، در قسمت سوم مجموعه سینمایی جانی انگلیش با عنوان جانی اینگلیش دوباره حمله می کند محصول سال ۲۰۱۸ بازی کرد ولی حالا شایعاتی در مورد احتمال حضور او در دنیای تامی شلبی در محافل طرفداران سریال پیکی بلایندرز به گوش میرسد و می گویند قرار است در نقش رهبر نازی ها بازی کند.

پیکی بلایندرز یک سریال جنایی- تاریخی به کارگردانی استیون نایت و بازی چهره های چون کیلین مورفی، سم نیل، هلن مک کروری، تام هاردی، سوفی راندل، آدرین برودی است که ماجراهای یک گروه خانوادگی به رهبری تامی شلبی (کیلین مورفی) را دنبال می کند. فصل اول این سریال در سال ۲۰۱۳ با ۶ قسمت روی آنتن رفت و فصل آخر این مجموعه یعنی فصل پنجم نیز شهریور ماه سال ۱۳۹۸ پخش شد. قرار بود این سریال حداکثر پنج فصل داشته باشد اما با استقبال تماشاگران برای فصل ششم نیز تمدید شد.

مستر بین در نقش هیتلر,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان
منبع: ایرنا
ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of