مریل استریپ در نقش مادر جولیا رابرتز! + موضوع فیلم

 

مریل استریپ در نسخه سینمایی نمایش موفق صحنه‌ای «آگست: حومه اوساجه» در نقش مادر جولیا رابرتز ایفای نقش می‌کند. این اولین بار است که این دو بازیگر سرشناس در یک فیلم سینمایی با یکدیگر هم‌بازی می‌شوند.

استریپ که این روزها پروژه‌های جدیدی سینمایی خود را با دقت بیشتری انتخاب می‌کند، در شش ماه اخیر مشغول مطالعه فیلم‌نامه‌های متعددی بود که برای بازی دریافت کرده است.

شرکت مستقل فیلم‌سازی وینستن تهیه کننده نسخه سینمایی این نمایش بسیار موفق تئاتر برادوی است. کلید فیلم‌برداری فیلم فصل پائیز آینده زده می‌شود.

نمایش صحنه‌ای «آگست: حومه اوساجه» براساس قصه تریسی لتز نوشته شده که موفق به دریافت جایزه ادبی پولیتزر شده است.

خط اصلی قصه درباره خانواده‌های اهل اوکلاهاما است که اعضای آن پس از مرگ مرموز بزرگ خانواده، دوباره دور هم جمع می‌شوند.

مریل استریپ در فیلم در نقش خانم بزرگ خانواده ظاهر می‌شود که با دختر بزرگ خود مشکلاتی دارد و نمی‌تواند ارتباطی منطقی با وی برقرار کند.

جان ولز که کارگردان تعدادی از اپیزودهای مجموعه موفق پزشکی ER (با بازی جرج کلونی) بوده، برای کارگردانی «آگست: حومه اوساجه» انتخاب شده است.

رابرتز در رابطه با هم بازی شدن با استریپ می‌گوید: پس از دیدن بازی او در «بانوی آهنین» باید بگویم بسیار هیجان زده‌ام که در یک فیلم سینمایی با وی هم بازی می‌شوم. بازی در کنار او یکی از افتخارات بزرگ کارنامه هنری‌ام است.

دینا دوناگان در نمایش صحنه‌ای «آگست: حومه اوساجه" همان نقشی را بازی کرد که استریپ در نسخه سینمایی بازی خواهد کرد. وی برای این نقش جایزه بهترین بازیگر زن مراسم تونی (اسکار تئاتری) را گرفت.

به همین دلیل تحلیل‌گران سینمایی می‌گویند استریپ به خاطر این نقش حتما برای هجدهمین بار نامزد دریافت جایزه اسکار می‌شود.این باریگر برای بانوی اهنین نامزد دزیافت چایزه اسکار شده است.
————

منبع : فارس

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of