مرد عنکبوتی کم فروغ ظاهر شد/ امید اسپایدرمن به روز استقلال

محصول تازه شرکت‌های سونی و مارول در هر دو روز جمعه و شنبه ۳۵.۵ میلیون دلار درآمد داشت که البته کمی کمتر از پیش‌بینی کارشناسان گیشه در چین بود. با این حال، رسیدن به رقمی بین ۹۰ تا ۱۰۰ میلیون دلار تا پایان روز یکشنبه محتمل است.

“دور از خانه” این هفته در هنگ‌کنگ و ژاپن هم روی پرده رفته و به نظر می‌رسد فروش هفته اول آن در سه بازار بین‌المللی از مرز ۱۱۰ میلیون دلار بگذرد.

به گزارش همشهری آنلاین، تازه‌ترین فیلم از مجموعه “اسپایدرمن” یا “مرد عنکبوتی” با هزینه ۱۶۰ میلیون دلاری به کارگردانی جان واتس تولید شده و تام هالند، ساموئل ال. جکسن، جان فاورو، ماریسا تومی و جیک جیلنهال نقش‌های اصلی آن را ایفا کرده‌اند. فیلم ۱۲۹ دقیقه‌ای “دور از خانه” از دو روز دیگر در سینماهای آمریکا روی پرده می‌رود تا در تعطیلی‌های موسوم به روز استقلال فرصت کافی برای رسیدن به یک فروش خوب داشته باشد.

چین همواره یک بازار بسیار مناسب برای اکران فیلم‌های ابرقهرمانی بوده و سونی و مارول هم روی فروش خوب “اسپایدرمن: دور از خانه” در این کشور حساب ویژه کرده‌اند.

“اسپایدرمن: بازگشت به خانه” دو سال پیش در نخستین هفته نمایش در چین ۶۹ میلیون دلار فروخت و اکران آن با ۱۱۶ میلیون دلار به پایان رسید. به این ترتیب، “دور از خانه” می‌تواند در کمتر از یک هفته از مجموع فروش فیلم قبلی “اسپایدرمن” در بازار چین پیشی بگیرد.

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of