محافظ جانی دپ علیه آمبر هرد شهادت داد/ خشونت بازیگر زن هالیوود علیه همسر سابقش

محافظ جانی دپ شهادت داد که آمبر هرد- همسر سابق این بازیگر- بارها رفتاری خشونت آمیز با او داشته است.

 مالکوم کانلی محافظ شخصی جانی دپ، روز گذشته با حضور در دادگاه اعلام‌کرد، جانی دپ مدعی شده آمبر هرد، همسر سابقش، یک سیگار را روی صورت او خاموش کرده است!

کانلی در این مورد اظهار‌کرد: هنگامی که جانی دپ مشغول ایفای نقش در فیلم« دزدان دریایی کارائیب» بود، به خانه اجاره ای دپ و هرد میرود و می بیند که آن دو درگیر هستند. کانلی، دپ را به اتومبیل می برد و دپ به او می گوید: او (هرد) انگشتم را برید. کانلی به دادگاه گفت که انگشت بریده دپ را دیده و او در وضعیت بسیار نامساعدی بوده است. دپ همینطور به کانلی می گوید که هرد یک سیگار روی صورت او گذاشته است و کانلی جای سیگار را روی صورت او دیده است.

دادگاه جانی دپ و امبر هرد,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

کانلی در ادامه در دادگاه گفت: حمله هیچ مردی به یک زن را تحمل نمی کند و هیچگاه ندیده جانی دپ با آمبر هرد، رفتاری خشونت آمیز داشته باشد.

تارا رابرتس مدیر جزیره خصوصی جانی دپ در باهاماس، نیز اظهار‌کرد: جانی دپ به طرز غیر معمولی مهربان است و هیچگاه ندیدم که با آمبر هرد یا هر کس دیگر رفتاری خشونت آمیز و پرخاشگر داشته باشد.

کانلی که ۱۶ سال است برای جانی دپ کار می کند، در دادگاه رویال لندن شهادت داد. پرونده شکایت جانی دپ علیه روزنامه سان ششمین روز خود را در این دادگاه سپری می کند. دپ از گروه خبری این روزنامه و خبرنگار آن که به او اتهام کتک زدن همسرش را زده بودند، شکایت کرد. دپ که از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ همسر آمبر هرد بوده، هر گونه خشونت علیه او را رد کرده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of