از قهرمانان جدید فاز چهارم جهان سینمایی مارول چه می‌دانیم؟

اگر اطلاعاتی که تا به امروز در اختیار داریم را کنار هم بگذاریم می دانیم که باید انتظار چند فیلم فاز چهارمی را داشته باشیم که هر کدام به سبک خود منحصر به فرد هستند. این آثار شخصیت های جدیدی را معرفی و وارد دنیای سینمایی مارول خواهند کرد، از جمله شخصیت های جدید انتقام جویان که ممکن است در انتقام جویان ۵ با آنها رو به رو شویم.

از جمله سایر آثار جهان سینمایی مارول که منتظر دیدنشان هستیم می توان به« اترنالز»( The Eternals) هم اشاره کرد که پس از « کاپیتان آمریکا:جنگ داخلی»( Captain America:Civil War) بزرگ ترین فیلم جهان سینمایی مارول بدون انتقام جویان است. این اثر سینمایی تولیدی عظیم و بازیگران زیادی دارد؛ همچنین گروه اترنالز و شوالیه سیاه را معرفی خواهد کرد. بی شک قسمتی از این شخصیت ها هم نقش بسیار گسترده ای در آینده جهان سینمایی مارول ایفا خواهند کرد.

اما فیلم سینمایی« دکتر استرنج در قلمروی بی پایان دیوانگی»( Doctor Strange in the Multiverse of Madness) که قرار است در ماه می سال ۲۰۲۱ منتشر شود شاید از وجوه دیگری برای خط داستانی جهان مارول حتی جالب تر به نظر بیاید. مارول تایید کرده که این اثر با دو مجموعه که از طریق شبکه دیزنی پلاس پخش خواهند شد( مجموعه های« لوکی» و« وانداویژن») ارتباطات و وجوه مشترک دارد. ارتباط با این مجموعه به ویژه ارتباط با سریال لوکی از این رو جالب توجه است که به مارول اجازه می دهد لوکی را دوباره به آثار سینمایی بازگرداند. در واقع پس از حوادث فیلم پایان بازی لوکی جهان سینمایی مارول از بین رفت اما تایم لاین جدیدی به کار افتاده که به وقایع نیویورک می پردازد.

در کنار این ها با خبر شده ایم که فیلم جدید دکتر استرنج قهرمانی را معرفی خواهد کرد که انتظارش را نداریم. برخی معتقدند این شخصیت ممکن است « نیمور» باشد. بویژه از این جهت که شایع شده مارول کل حقوق مربوط به این شخصیت را هم در اختیار گرفته.

بر اساس برخی گزارش های دیگر ددپول و ولورین بعنوان اعضای گروه مردان ایکس در دکتر استرنج ۲ حضور خواهند داشت و به این ترتیب می شود انتظار معرفی« جهش یافته ها» را هم در این فیلم ابرقهرمانی داشت. براساس یک روایت دیگر واندا در حقیقت نقش شرور فیلم را برعهده خواهد داشت که در صورت صحت این روایت کل داستان روند متفاوت و جالبی را طی می کند؛ نوعی پیچش داستانی که انتظارش را نداشتیم.

در نهایت به این شایعه هم اشاره کنیم که براساس بازیگرانی که مارول جهت ایفای نقش در دکتر استرنج جدید دعوت کرده مشخص شده که این استودیو به دنبال یک زن نوجوان لاتین تبار می گردد که قرار است یکی از نقش های مکمل اثر را بازی کند. گفته می شود که ممکن است این شخصیت« آمریکا چاوز» باشد. این شخصیت کمیک بوک های مارول ابتدا در سال ۲۰۱۱ معرفی شد.


منبع:digikala.com


 

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of