« فیلم چشم و ابرو» با هنرنمایی لیلا حاتمی و محمدرضا گلزار در مرحله نگارش

یلا حاتمی و محمدرضا گلزار به فیلم« فیلم چشم و ابرو» به کارگردانی حمید نعمت الله پیوستند. این پروژه نخستین همکاری این دو بازیگر خواهد بود.

پس از اصغر فرهادی، رضا میرکریمی و وحید جلیلوند، حمید نعمت الله هم قصد دارد طی سال جاری فیلم جدید خود را جلوی دوربین ببرد تا چند تن از کارگردان های مهم دهه ی اخیر سینمای ایران طی سال جاری فیلم جدید خود را بسازند. اثر جدید نعمت الله چشم و ابرو نام خواهد داشت و قرار است به سراغ معضلات اجتماع امروز ایران برود. همینطور فیلمنامه ی فیلم چشم و ابرو نیز توسط نعمت الله نوشته است و احتمالا در اواخر پائیز شاهد شروع فیلم برداری آن باشیم.

لیلا حاتمی قبل از این در فیلم های« بی پولی »،« رگ خواب» و فیلم اکران نشده ی« قاتل و وحشی» با نعمت الله همکاری کرده است و محمدرضا گلزار نیز یکی از برترین نقش آفرینی های کارنامه ی خود را در فیلم« بوتیک» داشته است. این دو بازیگر سرشناس تا به امروز در یک فیلم به گونه مشترک حضور نداشته اند و این نخستین همکاری حاتمی و گلزار به شمار می رود.

۱۰ فیلم برتر لیلا حاتمی؛ مریم مجدلیه فیلم ترنس مالیک

فیلم قاتل و وحشی بخاطر مشکلات مالکیتی از حضور در جشنواره ی فجر سال پیش بازماند و هنوز تلکیف اکران و پخش این فیلم مشخص نیست. اما براساس صحبت های بازیگران و افرادی که موفق به تماشای قاتل و وحشی شده اند، با یک فیلم متفاوت و درخشان در کارنامه ی نعمت الله روبرو هستیم. چندی قبل امین حیایی در گفت وگوی خود با کافه آپارات در مورد سطح کیفی این فیلم بیان کرده بود:« همه چیز این فیلم متفاوت بود. حمید نعمت الله همه چیز را با ریزبینی جلو می برد. لحظات فوق العاده بحرانی و جدی به وجود می آورد و یک روان شناسی عالی داشت. او فضا را برای لحظات مهم می ساخت تا باورپذیر شوند. لیلا حاتمی هم یک حس خوب و قوی و یک اجرای بی نظیر و بی عیب داشت.»

فیلم قبلی نعمت الله« شعله ور » محصول سال ۱۳۹۸ بود که توانست سیرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد را برای امین حیایی به ارمغان بیاورد، اما این فیلم در قیاس با آثاری همچون رگ خواب،« آرایش غلیظ» و بوتیک نتوانست رضایت دوست داران این کارگردان را جلب کند.

منبع: digikala.com

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of