فیلم وسترن اسکورسیزی زمستان کلید می‌خورد

فیلمبرداری درام وسترن جنایی «قاتلان ماه کامل» که با بودجه ۲۰۰ میلیون دلاری ساخته می شود، قرار بود از ماه مارس (اسفند ماه ۹۸) آغاز شود، ولی شیوع کرونا (corona) آنرا متوقف ساخت.

اکنون گفته شده کار فیلمبرداری این فیلم از فوریه ۲۰۲۱( اوایل اسفند ۱۳۹۹) شروع می شود.گفته شده قبیله« اوسیج نیشن» آماده می شود تا این فیلم در مدت ۱۶ هفته در اوکلاهما فیلمبرداری شود. این خبر به صورت رسمی در کنگره اوسیج نیشن اعلام شد. «جفری استندینگ بیر» (خرس ایستاده) رییس این قبیله گفته است:حدود نوامبر یا دسامبر به اینجا می آیند، دارند می آیند…

دو نفر یعنی« چاد رنفرو» و« ادی رونهورس» به عنوان سفیر قبیله «اوسیج نیشن» برای ارتباط با کمپانی های اپل و پارامونت برای تولید این فیلم انتخاب شده اند. هر چند ابتدا قرار بود فیلم را پارامونت بسازد ولی بالا رفتن بودجه باعث شد تا اپل هم وارد این پروژه شود و در تامین بودجه مشارکت کند.

فیلم جدید اسکورسیزی و لئوناردو دی کاپریو,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان

گفته شده در فیلم «قاتلان ماه کامل» چندین سرخ پوست در گروه سازندگان حضور خواهند داشت. به گفته «اوسیج نیوز» پیش از شروع پاندمی کرونا گفتگوها با هنرمندان، آشپزها، مترجمان و مالکان منازل و زمین و دیگران شروع شده بود تا در گروه سازنده باشند. «قاتلان ماه کامل» نخستین فیلم وسترن مارتین اسکورسیزی است و در آن بار دیگر این کارگردان با رابرت دنیرو و لئوناردو دی کاپریو همکاری می کند.

این فیلم با اقتباس از کتاب تاریخی نوشته دیوید گرَن ساخته می شود و در مورد قتل های قبیله اوسیج متشکل از بومیان سرخپوست آمریکا است که بعد از کشف نفت در این منطقه رخ داد.

منبع: بهار نیوز

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of