فیلم فرانسوی پیمان معادی به سینماها آمد/ پلیس به دنبال بازیگر ایرانی

جدیدترین تجربه جهانی «پیمان معادی» از روز چهارشنبه (دوم سپتامبر/ ۱۲شهریور) در فرانسه به نمایش گذاشته می شود.

به گزارش ایرنا به نقل از وب سایت فرانسوی زبانِ Allo ciné، این فیلم که «پلیس» (Police) نام دارد، فوریه ۲۰۲۰ در بخش نمایش های ویژه هفتادمین جشنواره بین المللی فیلم برلین در منظر دید اهالی سینما قرار گرفت.

داستان این فیلم فرانسوی که آن فونتن ساخته است، در پاریس می گذرد و ماجرای سه پلیس فرانسوی است که مأمور میشوند یک مهاجر تاجیکستانی را به فرودگاه شارل دوگل برده تا او را به کشورش بازگردانند. در مسیر فرودگاه، یکی از پلیس ها متوجه می شود که اگر این مهاجر به کشورش بازگردانده شود، به احتمال زیاد به اعدام محکوم می شود و این سه پلیس با یک دوراهی اخلاقی روبرو می شوند.

نقش این سه پلیس را عمر سی، ویرجینی افیرا و گریگوری گادبوا بازی می کنند و پیمان معادی، ایفاگر نقش مهاجرِ تاجیک است.

پیمان معادی در فیلم پلیس,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان

این نقش متفاوت، ششمین حضور معادی در عرصه سینمای جهان است. او پیشتر به ترتیب در سال های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶ و ۲۰۱۹، در فیلم های «اردوگاه اشعه ایکس» به کارگردانی پیتر ستلر، «آخرین شوالیه ها» ساخته کازئواکی کیریا و «۱۳ ساعت: سربازان مخفی بنغازی» اثر مایکل بِی و «شش زیرزمینی» به کارگردانی مایکل بِی بازی کرد. همچنین او در سال های ۲۰۱۶ و ۲۰۲۰، در دو سریال انگلیسی زبانِ «آن شب» ساخته ریچارد پرایس و «دنیای غرب» اثر مشترک جاناتان نولان و لیزا جوی حضور داشت.

منبع: ایرنا

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of