فیلم سینمایی «گورکن» در آمریکا و تایلند جایزه گرفت

فیلم سینمایی گورکن به کارگردانی کاظم ملایی و به تهیه کنندگی سینا سعیدیان، در بیست و نهمین جشنواره فیلم برکلی آمریکا موفق به دریافت جوایز بهترین فیلم خارجی زبان و بهترین فیلم از نگاه تماشاگران شد.

این فیلم هفته گذشته نیز در بخش مسابقه ششمین جشنواره بین المللی فیلم بانکوک تای تایلند به نمایش درآمد و جایزه بهترین فیلم را از این رویداد سینمایی دریافت کرد.

امسال ششمین جشنواره بین المللی فیلم بانکوک تای از تاریخ ۲۵ تا ۲۸ اکتبر با رعایت دستورالعمل های بهداشتی به صورت فیزیکال در شهر بانکوک تایلند برگزار شد.

بیست و نهمین جشنواره فیلم برکلی نیز به عنوان یکی از قدیمی ترین جشنواره های مستقل آمریکا، از ۲۹ اکتبر تا اول نوامبر به صورت ترکیبی از رویدادهای فیزیکی و آنلاین در شهر برکلی ایالت کالیفرنیای آمریکا برگزار شد.

فیلم گورکن,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,جشنواره

گورکن روایت زنی به نام سوده شریف زادگان است که درست قبل از ازدواج مجددش دچار یک چالش سخت در زندگی شخصی اش می شود.

این فیلم هفته گذشته نیز در بیست و هفتمین جشنواره فیلم آستین آمریکا جایزه بهترین فیلم داستانی را از این رویداد معتبر فیلمنامه نویسان دریافت کرده بود.

ویشکا آسایش، حسن معجونی، مهراوه شریفی نیا، بهنوش بختیاری، رضا بهبودی، مهدی حسینی نیا، سیاوش چراغی پور، محمود نظرعلیان، حمیدرضا محمدی، محمدامین اسدی، یدالله شادمانی، ندا دهشیری و گوهر خیراندیش بازیگران گورکن هستند.

منبع: ایرنا

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of