فیلمبرداری فیلم آنجلینا جولی به دلایل امنیتی متوقف شد

اولين تجربه كارگرداني «آنجلينا جولي»، بازيگر سرشناس هاليوود به دلايل امنيتي متوقف شد.

«آنجلينا جولي» كه اولين تجربه كارگرداني خود را در كشور بوسني انجام خواهد داد، به دليل نگراني‌هاي امنيتي سفر به اين كشور براي آغاز فيلم‌برداري را به تاخير انداخت.

از آنجاييكه رسانه‌هاي داخلي بوسني مخالف ساخت اين فيلم در اين كشور هستند، تهيه‌كنندگان فيلم مانع از سفر

«جولي» به بوسني شده‌اند.

«جولي» اولين تجربه‌ كارگرداني خود را در بوداپست مجارستان مقابل دوربين برده و درحالي‌كه طبق برنامه‌ زماني اين پروژه مي‌بايست در ماه نوامبر در بوسني به پايان برسد، ماه گذشته مجوز ساخت اين فيلم در بوسني داده نشد.

پس از آنكه "انجمن قربانيان زن جنگ" بوسني مخالفت خود را با ساخت اين فيلم اعلام كرد و آن را موجب تحريف واقعيات و آنچه بر سر زنان در ارودگاه‌هاي جنگي آمده دانست، وزارت فرهنگ بوسني مجوز ساخت فيلم آنجلينا جولي در اين كشور را باطل كرد.

«زانا مارجانوويچ» كه با نقش‌آفريني در فيلم «برف» محصول مشترك ايران و بوسني به شهرت رسيد، ازسوي آنجلينا جولي براي بازي در نقش اول اين فيلم انتخاب شده است.

«جولي» علاوه‌بر نگارش فيلم‌نامه و كارگرداني، در اين فيلم رمانتيك كه سال‌هاي ۹۵ ـ ۱۹۹۲ ميلادي را به‌تصوير خواهد كشيد نقش‌آفريني هم خواهد كرد.

اين فيلم توسط «گراهام كينگ: از كمپاني فيلم‌سازي «جي.كي فيلمز» و «تيم هدينگتون» تهيه و توليد مي‌شود.

آنجلينا جولي از سال ۲۰۰۱ از سوي سازمان ملل متحد در امور پناهندگان به‌عنوان سفير حسن نيت تعيين شده و با مسافرت به نقاط دورافتاده جهان به فعاليت در زمينه حفظ حقوق آوارگان و پناهندگان مشغول است.

 

منبع

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of