فیلمبرداری فیلم آنجلینا جولی به دلایل امنیتی متوقف شد

اولین تجربه کارگردانی «آنجلینا جولی»، بازیگر سرشناس هالیوود به دلایل امنیتی متوقف شد.

«آنجلینا جولی» که اولین تجربه کارگردانی خود را در کشور بوسنی انجام خواهد داد، به دلیل نگرانی‌های امنیتی سفر به این کشور برای آغاز فیلم‌برداری را به تاخیر انداخت.

از آنجاییکه رسانه‌های داخلی بوسنی مخالف ساخت این فیلم در این کشور هستند، تهیه‌کنندگان فیلم مانع از سفر

«جولی» به بوسنی شده‌اند.

«جولی» اولین تجربه‌ کارگردانی خود را در بوداپست مجارستان مقابل دوربین برده و درحالی‌که طبق برنامه‌ زمانی این پروژه می‌بایست در ماه نوامبر در بوسنی به پایان برسد، ماه گذشته مجوز ساخت این فیلم در بوسنی داده نشد.

پس از آنکه "انجمن قربانیان زن جنگ" بوسنی مخالفت خود را با ساخت این فیلم اعلام کرد و آن را موجب تحریف واقعیات و آنچه بر سر زنان در ارودگاه‌های جنگی آمده دانست، وزارت فرهنگ بوسنی مجوز ساخت فیلم آنجلینا جولی در این کشور را باطل کرد.

«زانا مارجانوویچ» که با نقش‌آفرینی در فیلم «برف» محصول مشترک ایران و بوسنی به شهرت رسید، ازسوی آنجلینا جولی برای بازی در نقش اول این فیلم انتخاب شده است.

«جولی» علاوه‌بر نگارش فیلم‌نامه و کارگردانی، در این فیلم رمانتیک که سال‌های ۹۵ ـ ۱۹۹۲ میلادی را به‌تصویر خواهد کشید نقش‌آفرینی هم خواهد کرد.

این فیلم توسط «گراهام کینگ: از کمپانی فیلم‌سازی «جی.کی فیلمز» و «تیم هدینگتون» تهیه و تولید می‌شود.

آنجلینا جولی از سال ۲۰۰۱ از سوی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان به‌عنوان سفیر حسن نیت تعیین شده و با مسافرت به نقاط دورافتاده جهان به فعالیت در زمینه حفظ حقوق آوارگان و پناهندگان مشغول است.

 

منبع

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of