«فرشته سقوط کرده است» پرفروش‌ترین فیلم هفته شد!

جدول فروش سینمای هالیوود موسوم به باکس آفیس با اعلام صدرنشینی فیلم سینمایی «فرشته سقوط کرده است» در نخستین هفته از اکران این فیلم سینمایی منتشر شد. 

نکته جالب درباره باکس آفیس این هفته هالیوود صدرنشینی برخی آثار ناشناخته و تازه اکران شده است، این صدرنشینی در حالی روی می دهد که آثار مطرحی همچون هابز و شاو و شیرشاه به رتبه های میانی جدول سقوط کرده اند. 

فرشته سقوط کرده است

نسخه سوم فیلم سینمایی «لندن سقوط کرده است» با نام «فرشته سقوط کرده است» به کارگردانی ریک رومن‌وو اکران بین المللی خود در سینما‌های هالیوود را از بیست و سوم آگوست آغاز کرده و تاکنون با فروشی معادل ۲۱/۱ میلیون دلار صدرنشین باکس آفیس شده است.

این سومین قسمت فیلم از این مجموعه بعد از المپیوس سقوط کرده‌است (۲۰۱۳) و لندن سقوط کرده‌است (۲۰۱۶) می‌باشد. انجل سقوط کرده‌است در تاریخ ۲۳ اوت ۲۰۱۹ توسط لاینزگیت فیلمز اکران خواهد شد.

چند سال بعد از وقایع فیلم قبلی، سخنگو آلن ترامبل رئیس‌جمهور جدید ایالات متحده آمریکا شده‌است. ترامبل، بنینگ را به عنوان فرمانده سرویس مخفی انتخاب می‌کند.

همزمان، حمله به جان رئیس‌جمهور باعث می‌شود تا انگشت اتهام به سوی بنینگ نشانه رفته و او توسط گروه خودش و اف‌بی‌آی تحت تعقیب قرار بگیرد. بنینگ تصمیم می‌گیرد تا با پیدا کردن مجرم اصلی، خود را تبرئه کند.

جرارد باتلر در نقش مایک بنینگ، مورگان فریمن در نقش رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا آلن ترامبل، دنی هاستون در نقش واد جنینگز، مایکل لندس به نقش سام ویلکاکس، رئیس ستاد کاخ سفید، تیم بلک نلسون به نقش معاون رئیس‌جمهور کربی و لنس ردییک به نقش مدیر سرویس خلیج گنتری در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند. 

خروج (۱۹۹۶)، در سایه‌ها، فالون، خبرچین، که من دوست دارم من را نابود (۲۰۱۵)، تماس تلفنی از جمله آثاری هستند که ریک رومن وو در کارنامه کاری خود می بیند. 

پسران خوب

فیلم های سینمایی خارجی,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان

فیلم سینمایی «پسران خوب» به کارگردانی لی آیزنبرگ در دولین هفته اکران خود توانست بالاتر از آثاری همچون سریع و خشن ایستاده و رتبه دوم باکس آفیس را از آن خود نماید.

این فیلم با فروشی ۱۱.۸ میلیونی شگفتی ساز سینمای هالیوود در اواخر تابستان شد، این فیلم کمدی در حالی توانست صدرنشین هالیوود شود که در ژانر کمدی ساخته شده و نسبتاً بازیگر مطرح و چهره‌ای را در خود نمی‌بیند.

«پسران خوب» محصول کمپانی یونیورسال در اولین هفته اکران خود با فروش ۱۲ تا ۱۵ میلیون دلاری پس از «هابز و شاو» در رتبه دوم باکس آفیس آمریکای شمالی قرار بگیرد.

غلبه کردن

فیلم های سینمایی خارجی,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان

فیلم سینمایی غلبه کردن ساخته الکس کندریک یکی از شگفتی سازهای جدول فروش سینمای هالیوود در این هفته است، این فیلم در نخستین هفته از اکران توانست با فروشی معادل ۸.۲ میلیون دلار سومین فیلم باکس آفیس شود. 

غلبه کردن ششمین فیلم کندریک به حساب می آید، نکته جالب درباره این فیلم بازی، نویسندگی و کارگردانی کندریک در این فیلم به صورت مشترک است.

«شیرشاه» محصول «دیزنی» هم با فروش ۸.۲ میلیون دلاری در هفته گذشته در جایگاه چهارم قرار گرفت. فروش جهانی این فیلم تاکنون به ۱.۶ میلیارد دلار رسیده است.

فیلم های سینمایی خارجی,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان

«هابز و شاو» از مجموعه فیلم‌های سینمایی «سریع و خشن» دیگر محصول کمپانی یونیورسال نیز با فروش ۸.۱ میلیون دلاری در این آخر هفته در رتبه پنجم قرار گرفت.

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of