فرار بازیگر نقش جوکر جدید از پاسخ به سؤالی جنجالی

فیلم جوکر جدید با نسخه های قبلی که دارای امتیاز PG۱۳ بود متفاوت است، به این معنی که آن‌ها حاوی بخش‌های مناسب برای تماشای خانوادگی و متناسب با همه سنین بودند. برخی منتقدان تصریح کرده اند که این فیلم حاوی صحنه‌های خشونت آمیز و تیراندازی است و نوعی تهدیدی برای جامعه به شمار می‌رود. فیلم “جوکر” قرار است از چهارم اکتبر در سینما‌ها نمایش داده شود.

واکین فینیکس، بازیگر آمریکایی و قهرمان فیلم جوکر، در مواجهه با سؤال خبرنگار روزنامه تلگراف انگلستان دچار دستپاچگی شد و به سؤال او پاسخ نداد و کنفرانس مطبوعاتی را ترک کرد. سؤال درباره اتفاقات فیلم و میزان تأثیر آن بر اقشار مختلف مردم و تشویق آن‌ها به خشونت و آدم کشی بود، که فینیکس از پاسخ به آن سر باز زد و کنفرانس خبری را ترک کرد، گفته می‌شود او در برابر این سؤال دچار وحشت شده و انتظارش را نداشته کسی چنین سؤالی از او بپرسد.

او در پاسخ به سؤال پس از سکوتی نسبتاً طولانی گفت: چرا… چرا… آیا می‌تونی…؟! سپس ایستاد و بدون تمام کردن مصاحبه آنجا را ترک کرد. انجمن فیلم‌های آمریکایی رتبه “R” را به فیلم جوکر داده است و این نخستین بار است که یک فیلم ابرقهرمانی چنین رتبه‌ای می‌گیرد، زیرا حاوی صحنه‌های بسیاری از خشونت، کلمات و تصاویر خشن است و مناسب تماشای خانوادگی و کودکان نیست.

این فیلم با فیلم‌های قبلی جوکر که دارای امتیاز PG۱۳ بود متفاوت است، به این معنی که آن‌ها حاوی بخش‌های مناسب برای تماشای خانوادگی و متناسب با همه سنین بودند. برخی منتقدان تصریح کرده اند که این فیلم حاوی صحنه‌های خشونت آمیز و تیراندازی است و نوعی تهدیدی برای جامعه به شمار می‌رود. فیلم “جوکر” قرار است از چهارم اکتبر در سینما‌ها نمایش داده شود.

فیلم جوکر 2019,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان
فیلم جوکر 2019,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان
ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of