صداپیشگی سلنا گومز در انیمیشن هتل ترنسیلوانیا ۴ قطعی شد

سلینا گومز در قسمت چهارم انیمیشن “هتل ترنسیلوانیا” به عنوان تهیه کننده اجرایی و صداپیشه بازخواهد گشت. این چندگانه تاکنون بیش از ۱.۳ میلیارد دلار در سراسر جهان فروخته است.

آدام سندلر در “هتل ترنسیلوانیا” در نقش “دراکولا” صداپیشگی می کند و گومز در نقش دختر امروزی او “میویس”. ترنسیلوانیا پناهگاهی برای موجودات افسانه ای است که نمی توانند آزادانه در میان انسانها زندگی کنند.

“جنیفر کلوسکا” و “درک درایمن” کارگردان قسمت چهارم خواهند بود که قرار است ۶ آگست سال ۲۰۲۱ اکران شود. “گندی تارتاکوفسکی” نویسنده، کارگردان و انیماتور روس- آمریکایی و خالق چندگانه برای نویسندگی و تهیه کنندگی قسمت چهارم بازخواهد گشت.

سلنا گومز,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان

گومز سابقه ی بازی در فیلم های لایو- اکشنی چون “مردگان نمی میرند”، “جیم جارموش” و “اصول مراقبت” نت فلیکس را دارد. ستاره ی سابق دیزنی تهیه کننده ی فیلم جدید “گالری قلب های شکسته” سونی نیز بوده است. این فیلم یکی از معدود عناوینی است که این روزها در آمریکا روی پرده رفته.

گومز در حال حاضر در سریال آشپزی” سلینا+ سرآشپز” را در شبکه ی HBO Max دارد و قرار است در “تنها قتل های ساختمان “در مقابل “استیو مارتین” و “مارتین شورت” بازی کند.

تارتاکوفسکی سه قسمت قبلی “هتل ترنسیلوانیا” را کارگردانی کرده و در حال حاضر بر روی دو فیلم بلند برای “سونی پیکچرز انیمیشن” کار می کند:یک کمدی بزرگسالانه (Fixed) و یک عنوان ماجراجویانه و اکشن (Black Knight). این فیلمساز ۱۵ نامزدی امی را در کارنامه دارد.

منبع: ایران آرت

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of