شرکت کنندگان در اسکار با نشان اعتراض به حمل اسلحه به مراسم می‌روند

نشانه‌ای که روی سنجاق‌سینه نقش بسته برای اعتراض به قانون حمل اسلحه در آمریکا روی سینه شرکت کنندگان در اسکار نودم خواهد نشست.

به گزارش پیپل، چهره‌های مشهور سینمای آمریکا که امشب در مراسم اسکار حضور خواهند داشت، اعتراض خود به قانون حمل اسلحه در آمریکا را با استفاده از یک سنجاق سینه نارنجی نشان می‌دهند.

علاوه بر این بسیاری از چهره‌های مشهور نیز قصد دارند با استفاده از سنجاق سینه سفید و سیاه حمایت خود را از جنبش «وقت تمام است» نشان دهند و به نوعی توجهی را که به برنامه گلدن گلوب امسال برای پوشیدن لباس سیاه شد تکرار کنند.

در ماه‌های اخیر اعتراض‌های زیادی از سوی چهره‌های مشهور به کشتارهای مسلحانه در آمریکا صورت گرفت و جولین مور و اما استون پس از تیراندازی تراژیک لاس وگاس در ماه اکتبر که به کشته شدن ۵۸ تن انجامید اعتراض خود را ابراز کردند. بیانسه، جیمی فاکس، جولیا لوییس دریفوس، امی پولر و پل راد نیز با انتشار ویدیوهایی از این اعتراض حمایت کردند.

اسکار امسال دو هفته پس از تیراندازی وسیع در دبیرستانی در پارکلند فلوریدا که به کشته شدن ۱۷ دانش آموز انجامید، برگزار می‌شود. جرج کلونی، اپرا وینفری و استیون اسپیلبرگ از جمله چهره‌هایی بودند که ۵۰۰ هزار دلار برای حمایت از راهمپیایی ۲۴ مارس که در اعتراض به این مساله برگزار می‌شود، کمک کردند.

منبع مهر
ممکن است شما دوست داشته باشید

2
دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Subscribe  
Notify of
trackback
Member

… [Trackback]

[…] Find More Info here to that Topic: naghdefarsi.com/شرکت-کنندگان-اسکار-با-نشان/۸۶۴۴۷/ […]

trackback
Member

… [Trackback]

[…] Find More Info here to that Topic: naghdefarsi.com/شرکت-کنندگان-اسکار-با-نشان/۸۶۴۴۷/ […]