«سوپرانوها» به سینما می‌آیند

کمپانی «نیولاین» به زودی فیلمی سینمایی بر اساس سریال معروف «خانواده سوپرانو» خواهد ساخت که نگاهی پسانگر به داستان این سریال دارد.

به گزارش ورایتی، تهیه‌کنندگی و نگارش فیلمنامه این فیلم سینمایی را «دیوید چیس» سازنده سریال «خانواده سوپرانو» محصول موفق شبکه HBO بر عهده دارد و قرار است بسیاری از شخصیت‌های محبوب سریال در نسخه سینمایی آن نیز حضور داشته باشند.

سریال مافیایی «خانواده سوپرانو» که از سال ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۷ در شش فصل و ۸۶ قسمت به روی آنتن رفت، درباره خانواده «آنتونی سوپرانو»، رییس مافیا در شهرهای نیوجرسی و نیویورک است که دارای دو زندگی کاملا متفاوت است که یکی به زندگی او و خانواده‌اش اختصاص دارد و دیگری به شبکه زیر زمینی مافیایی. این سریال موفق به کسب جوایز متعدد از جمله ۲۱  جایزه امی و همچنین پنج جایزه گلدن گلوب شده است.

«جیمز گاندولفینی»  که بازیگر نقش اصلی سریال «آنتونی سوپرانو» بود در سال ۲۰۱۳ بر اثر سکته قلبی در گذشت و «فرانک وینسنت» یکی دیگر از بازیگران این مجموعه سریال نیز سال گذشته از دنیا رفت.

«گاندولفینی» برای بازی در مجموعه تلویزیونی «خانواده سوپرانو» شش‌بار نامزد دریافت جایزه امی بهترین بازیگر مرد شد که سه‌بار موفق به کسب این جایزه شد و یک جایزه گلدن گلوب بازیگری نیز برای آن دریافت کرد.

منبع ایسنا

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of