سلنا گومز بازیگر فیلم ترسناک خانه عروسکی شد

سلنا گومز در سال های اخیر مشارکت بیشتری در تولید پروژه های سینمایی و تلویزیونی در پشت دوربین داشته است.

به گزارش ایران آرت، سلنا ماری گومز به فیلم ترسناک و روانشناسانه “خانه عروسکی” (Dollhouse) پیوست که داستانی در مورد دنیای مد در نیویورک روایت می کند. گومز بهمراه  “شان لوی” و” دن کوئن” از کمپانی “۲۱ لپس” تهیه کننده ی فیلم نیز خواهد بود. حقوق بین المللی فیلم در اختیار استودیوی اس تی اکس است.

این فیلم یک تریلر روانشناسانه شبیه به “قوی سیاه” (Black Swan) توصیف شده و کارگردان آن هنوز مشخص نیست. “مایکل پیسلی” فیلمنامه ی این پروژه را به نگارش درآورده است.

گومز در سال های اخیر مشارکت بیشتری در تولید پروژه های سینمایی و تلویزیونی در پشت دوربین داشته است. او یکی از تهیه کنندگان “هتل ترنسیلوانیا ۴” و کمدی رمانتیک تحسین شده ی “گالری قلب های شکسته” (Broken Hearts Gallery) خواهد بود.

سلنا گومز,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان

گومز علاوه‌براین در حین پاندمی سریال آشپزی “سلینا + سرآشپز” را برای HBO Max ساخته و قرار است در “تنها قتل های ساختمان” مقابل “استیو مارتین” و “مارتین شورت” قرار می گیرد.

“۲۱ لپس” اخیراً فیلم ترسناک “سرزمین مادری” را به لاینزگیت و “من و همسرم مزرعه خریدیم” را به نت فلیکس فروخته است. این کمپانی سریال “معماهای مجهول” را نیز برای نت فلیکس ریبوت کرده است.

منبع: ایران آرت

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of