سریال «بتمن» ساخته می‌شود

ساخت سریالی از دنیای بتمن برای اچ بی او در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش مهر به نقل از ورایتی، اچ بی او مکس تصمیم دارد سریالی درام از شهر گاتهام و فضای پلیسی آن با همکاری مت ریوز و ترنس وینتر بسازد. این سریال که اسپین آف جدیدی با تمرکز بر جرم و جنایت در شهر گاتهام است هنوز عنوانی ندارد و در همان فضایی می گذرد که ریوز برای فیلم بلند «بتمن» با بازی رابرت پتینسون خلق می کند.

این اولین قراردادی است که ریوز با کمپانی برادران وارنر می بندد و در آن بعنوان تهیه کننده حضور خواهد داشت.

مت ریوز از این پروژه بعنوان فرصتی شگفت انگیز یاد کرده که کمک می کند هم دنیای بتمن که در فیلم سینمایی خلق شده گسترش یابد و در عین حال به نوعی تعمیق شود و هم جزییات بیشتری از آن ارایه شود.

او همینطور همکاری با ترنس وینتر که نوشته های تاثیرگذار و قدرتمندی در مورد دنیای جنایت و فساد در کارنامه اش دارد را یک رویای محض خوانده است.

سریال بتمن,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان

ترنس وینتر بعنوان نویسنده و تهیه کننده در این سریال حضور دارد. او خالق سریال «امپراطوری ساحلی» و نویسنده و تهیه کننده و کارگردان سریال تحسین شده «سوپرانوها» بود. او ۱۲ نامزدی امی برای این برنامه کسب کرد و ۴ جایزه را به خانه برد. او یک نامزدی اسکار برای فیلمنامه «گرگ وال استریت» اسکورسیزی هم در کارنامه دارد.

ریوز اینک در حال کارگردانی و تهیه فیلم سینمایی« بتمن» است که قرار است از اکتبر ۲۰۲۱ در سینماها اکران شود. این فیلم با بازی پتینسون، زوئی کراویتز، جفری رایت، کالین فارل و اندی سرکیس در دست ساخت است.

او سازنده فیلم های دیگری چون«جنگ برای سیاره میمون ها» و «طلوع سیاره میمون ها» هم بوده است و ابتدا کارش را بعنوان نویسنده و کمک کارگردان و بعد کارگردان فیلم آغاز کرد. او سابقه کار برای تلویزیون هم دارد و برای نتفلیکس و آمازون سریال تهیه کرده است.

منبع: مهر

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of