آغاز ساخت نسخه جدید مرد «عنکبوتی» / غیبت مرد آهنی در فیلم

پیش تولید نسخه دوم از سری دوم فیلم سینمایی “مرد عنکبوتی” با بازی “تام هالند” در نقش “پیتر پارکر” یا همان “مرد عنکبوتی” آغاز شد.

همچون نسخه قبلی مرد عنکبوتی با نام “بازگشت به خانه” کارگردانی فیلم جدید را نیز “جان واتس” بر عهده گرفته است. فیلمنامه این اثر را “استیو دیتکو” براساس داستان کمیک بوکی مرد عنکبوتی نوشته “استن لی” به نگارش در آورده است.

علاوه بر “تام هالند” به عنوان بازیگر اصلی فیلم تاکنون حضور بازیگرانی همچون مایکل کیتون، ماریسا نائومی، جیکوب باتالون، زندیا در نسخه تازه مرد عنکبوتی قطعی شده است.

نکته مهه در خصوص این نسخه از مرد عنکبوتی غیبت “رابرت داونی جونیور” به عنوان بازیگر مرد آهنی در فیلم است. اما در مقابل “جیک گالینگهال” بازیگر مطرح سینمای هالیوود در این فیلم به ایفای نقش خواهد پرداخت.

نسخه اول مرد عنکبوتی از جمله آثار پرفروش هالیوود در سال ۲۰۱۷ بود. شخصیت مرد عنکبوتی علاوه بر فیلم های خود امسال درخشش فوق العاده ای را با فیلم اونجرز ۳ تجربه کرد.

“مایکل کیتون” بار دیگر در نقش “کرکس” نقش بد فیلم را ایفا کرده است. کرکس نام همان شخصیت سینمایی است که کیتون با بازی در فیلم “مرد پرنده ای” توانست برای آن اسکار را دریافت کند.

 

منبع: سرپوش دات کام

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of