زندگی دانشمند معروف هواشناسی سوژه یک فیلم سینمایی شد

فیلم سینمایی «هوانوردان» به نویسندگی «جک تورن» براساس رمانی با همین نام نوشته «تام هارپر» اکران بین المللی خود در سینماهای جهان را از بیستم ماه دسامبر سال جاری میلادی آغاز خواهد کرد. 

تام هارپر علاوه بر نویسندگی، کارگردانی فیلم سینمایی هوانوردان را بر عهده داشته است، جرج استیل فیلمبرداری این پروژه سینمایی را بر عهده داشته و موسیقی اثر استیون پرایس طراحی کرده است، این فیلم توسط کمپانی انترتینمنت وان و آمازون استودیوز پخش جهانی خود را آغاز خواهد کرد. 

هوانوردان فیلم زندگی‌نامه‌ای ماجراجویی به کارگردانی تام هارپر و بازی ادی ردمین و فلیسیتی جونز است. تاریخ اکران این فیلم در بریتانیا، ۴ نوامبر ۲۰۱۹ و در ایالات متحده آمریکا، ۶ دسامبر ۲۰۱۹ است. هوانوردان که با بودجه‌ی ۸۰ میلیون دلاری ساخته‌شده، در مورد زندگی جیمز گلایشر، دانشمند هواشناسی انگلیسی است.

این فیلم براساس داستان واقعی ساخته شده‌است؛ با این حال همکار گلایشر که هنری کاکسول نام داشت، با شخصیتی تخیلی تحت عنوان آملیا رن جایگزین شده‌است.

فیلم هوانوردان,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان

ادی ردمین، فلیسیتی جونز و تام کورتنی بازیگران اصلی فیلم سینمایی «هوانوردان» هستند، ردمین طی سالهای گذشته توانسته با بازی در فیلم سینمایی «جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها» در میان اهالی سینما جایی برای خود دست و پا کند. 

ردمین برای بازی در فیلم تئوری همه‌چیزجایزهٔ بهترین بازیگر مرد در هفتاد و دومین مراسم گلدن گلوب و همچنین جایزهٔ اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد در هشتاد و هفتمین دوره جوایز اسکار را دریافت کرده‌است.


منبع: میزان


 

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of